נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

אתם עושים השתלת שיער? קבלו 4 טיפים חשובים להחלמה

אתם עושים השתלת שיער קבלו 4 טיפים חשובים להחלמה

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים בוחרים לבצע השתלת שיער. אחוז ההקרחה בישראל הוא גבוה ביחס לעולם, ובזעות ההשתלה אתם יכולים להחזיר לעצמכם את השיער שכל כך אהבתם. כדי שההשתלה תצליח בצורה המצופה, יש להקפיד על מספר כללים, כאשר החשובים ביותר בהם הם אלו שנוגעים לתקופה שאחרי ההשתלה. אנחנו כאן כדי לספר לכם על אותם כללים. 

 

השתלת שיער

למרות שבמבט ראשון זה אולי לא נראה ככה, השתלת שיער היא הליך רפואי לכל דבר ועניין. נכון, מדובר על הליך שהמטרה שלו היא אסתטית, ובהחלט ניתן לחיות בצורה טובה גם בלי שיער, אולם אחרי שמחליטים לעשות השתלה חשוב להבין שזו פרוצדורה רפואית. Hair of Zrian טיפים לתהליך החלמה כאן כדי לעזור לכם להבין מהי הדרך הנכונה להתנהל בה בתקופה שאחרי ההשתלה.

השתלת שיער

אל תתאמצו יתר על המידה

הדבר הראשון שעליו חשוב להקפיד הוא מנוחה. נכון, לא מדובר על ניתוח קלאסי, ולא תמיד היינו חושבים שהדבר הקריטי הוא לנוח אחרי השתלת שיער. לאור זאת, חשוב להבין שהגוף שלכם משקיע לא מעט אנרגיה בהצמחה של השיער החדש, במיוחד לאור העובדה שמדובר על זקיקי שיער שרק נקלטו בקרקפת. מנוחה היא תנאי קריטי להצלחה של ההשתלה.

 

אכילה נכונה

בהמשך להמלצה הקודמת, אסור לכם לשכוח גם לאכול נכון. חלק ניכר מהאנרגיה שהגוף שלכם משקיע בהצמחת השיער החדש מגיעה אליו מהתזונה שלכם, ולכן עליכם להקפיד לאכול נכון. נסו לאזן בין חלבונים, שומנים טבעיים ומזונות שעשירים בסיבים תזונתיים כדי שהגוף שלכם יהיה עם מספיק אנרגיה שתעזור לו לקלוט היטב את השיער החדש.

אכילה נכונה

הימנעו מחשיפה לשמש ועשן

הדבר ההרסני ביותר להשתלת שיער זה פגיעה בקרקפת, בדגש על פגיעה שנוצרת מחשיפה לשמש או מעשן. בימים הראשונים שלאחר ההשתלה הקרקפת שלכם נמצאת במצב הרגיש ביותר שלה, ולכן עליכם לשמור עליה מכל משמר. הימנעו ככל הניתן מחשיפה לשמש, כאשר הדבר הטוב ביותר הוא פשוט לא לצאת החוצה. לאחר כמה ימים המצב שלכם ישתפר ותוכלו בהדרגה להיחשף לשמש.

 

שמרו על הקרקפת עד כמה שאפשר

בהמשך לסעיף הקודם, חשוב גם לשמור על הקרקפת מפני פגיעה פיזית. בימים הראשונים שלאחר ההשתלה הקרקפת יכולה להיות עם פצעים ולעיתים גם דימומים שונים. המטרה שלכם היא למנוע את ההחמרה של הסימפטומים הללו עד כמה שאפשר. נסו להימנע מספורט או מכל פעילות אחרת שעלולה לגרום לפגיעה בקרקפת.

 

לסיכום

אם גם אתם מבינים שהגיע הזמן לדאוג לקרקפת שלכם למראה חדש, יש כמה דברים שחשוב שתדעו ביחס להליך ההחלמה מהשתלת שיער. הדבר הראשון הוא החשיבות הרבה שיש למנוחה ואכילה נכונה בתקופה שאחרי ההשתלה. בנוסף, עליכם לזכור שהקרקפת שלכם נמצאת במצב רגיש ולכן עליכם לשמור עליה מפני חשיפה לשמש, לעשן או לכל דבר שיכול לפגוע בה.

אתם עושים השתלת שיער קבלו 4 טיפים חשובים להחלמה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
המשתתפים מקבלים הדרכה על עבודה בגובה
איפה לומדים קורס עבודה בגובה?

כמענה לצורך הקריטי בהגברת המודעות לבטיחות בסביבות עבודה, ניסח המשרד לבטיחות הציבור תקנות מחמירות לעבודה בגובה. מטרתן של תקנות אלו