נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

גדלתי בשנה: איך מתכננים מסיבת יום הולדת?

נטלי ליום הולדת

ארגון מסיבת יום הולדת לילדים הוא משימה רווית התרגשות ואושר (מצד הילדים) ומעט מתישה (מצידנו, ההורים האחראים לחגיגה). על מנת להפוך את ההכנות לאירוע לקלות יותר גם עבור המארגנים והספונסרים – אנחנו כאן עם מדריך מפורט לשלבי הכנת יום הולדת בצורה קלה ונינוחה. מסיבת יום הולדת: תוכנית עבודה.

 

בשלב הראשון: קובעים מוטיב

יש להחליט ביחד עם הילד על מסיבת יום הולדת בנושא מסוים. נושא למסיבת יום ההולדת ממקד את ההכנות ומאפשר קו מאחד בין עיצוב המקום, העוגה, הקישוטים וסגנון ההפעלה המתאימה. תוכלו לבחור בנושא הקשור בדמות דיסני אהובה, נושא כללי כמו עונות השנה או עבור מסיבה ברמה גבוהה יותר: יום הולדת הקשור בתכונה בולטת של הילד כמו: אופטימיות – אז יעוצב האירוע במוטיב אימוג'י שמח.

צפוי מאוד שהילד יקום כל בוקר עם רעיון חדש, לכן הרשו לו להתחבט בנושא עד תאריך מסוים בו תצאו לרכוש את הפריטים ליום הולדת מה שיהווה דדליין עבורו.

 

בשלב השני: מתכננים תקציב

תכנון תקציב הוא משימה חשובה הן עבור חיסכון כספי בהתארגנות לאירוע, הן עבור מיקוד בבחירת הקונספט לפי מסגרת תקציב ברורה והן כאקט חינוכי ללמד את הילד התנהלות כלכלית נבונה.

 

בשלב השלישי: שולחים הזמנות

על מנת שהאורחים יוכלו להשתתף באירוע, יש להקפיד על שליחת הזמנו די זמן לפני המסיבה. כתבו להם לשמור את התאריך, כך תוכלו גם לקבל אינדיקציה על מספר הנוכחים באירוע – נתון שייקל עליכם בהכנת ציוד ומנות בכמות המתאימה.

 

בשלב הרביעי: מכינים כיבוד

העדיפו מנות קטנות, כיפיות המוכנות לאכילה ללא כלי אוכל כגון: פיצות קטנות, סנדוויצ'ונים, שקיות ממתקים וגלידה. זה יסייע לכם ולאורחים ליהנות באירוע במינימום טרחה.

 

בשלב החמישי: אופים עוגה

תוכלו לאפות או לרכוש עוגה מרשימה. ניתן להכין עוגה כושית בסגנון המסורתי או עוגת מספרים מרובת שכבות וקישוטים לשמחת הילדים.

 

בשלב השישי: מזמינים הפעלה ליום הולדת

על מנת למקסם את יום ההולדת ולהימנע מאירוע משעמם בסגנון בנאלי יש להזמין מפעיל לאירוע שינהל פעילות אינטראקטיבית מהנה. תוכלו להזמין מנטליסט ליום הולדת, מפעיל סדנאות יצירה, סדנאות שוקולד, סדנאות או.די.טי וחדרי בריחה. התאימו את התוכנית לגיל יום ההולדת ולרמת המשתתפים.

 

בשלב השביעי: עצבו את המקום לפי המוטיב שנבחר

זוכרים את הרעיון הכללי של יום ההולדת? הקפידו לעצב את המקום בהתאם לקונספט הרצוי. השתמשו בכיבוד, בעוגה ובמזכרות מהאירוע כחלק מאביזרי העיצוב של האולם. תוכלו לקשור בלונים לכל כיסא או להזמין עיצוב בלונים מרכזי מקצועי לאווירה עליזה ביותר.

 

בשורה התחתונה: נהנים מהרגע כי יום הולדת יש רק פעם בשנה

נכון שתכננו, ואפינו, ועיצבנו ושילמנו אבל תמיד עלולות לצוץ תקלות של הרגע האחרון. בואו לא ניתן להן להעכיר לנו את מצב הרוח. נסו זאת והסבירו גם לילדי החגיגה: אם המסיבה תצליח או לא – זה לא בידיים שלנו, אם נשמח או לא – דווקא כן.

נטלי ליום הולדת

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
מתנות
מתנות לעובדים לראש השנה 2020

תקופת החגים לפנינו וכולם עסוקים בהיערכות – ניקיונות, בישולים, תכנונים וגם התמודדות עם סגר אפשרי לאורך החגים. השנה האחרונה הייתה

חנות בגדים
3 כללים ללבישת טוקסידו

גברים רבים לא יודעים שכדי להגיע לאירוע בלבוש רשמי הם יצטרכו להשקיע קצת זמן ומחשבה כדי להגיע לתלבושת המושלמת. לרוב