כמה דברים שלא ידעתם על סאדו מאזו

לאחרונה הנושא של סאדו מאזו מעניין אתכם? אין לכם הרבה מושג במה דברים אמורים ואתם תוהים איך בכל זאת תוכלו גם אתם להיכנס לעולם המיוחד הזה? כדאי שתדעו: אין כאן חוקים, יש רק כמה קווים מנחים, השמיים הם הגבול וכך גם ההנאה שלכם.

 

בידיאסאם

הדבר הראשון שצריך לדעת על סאדו מאזו, או על BDSM, זה שמדובר על ראשי תיבות שמשמעותם היא: כבילה, משמעת, שליטה וכניעה, סדיזם ומזוכיזם. בפועל אנחנו רואים שמדובר על פעילות מינית מיוחדת ומרגשת שיש בה אקטים שונים הכוללים, מצד אחד כניעה ומצד שני משמעת.

יש כאן עניינים של שליטה, גרימת כאב ועוד כך שברור מדוע אי אפשר להישאר אדישים למפגש מיני מהסוג הזה. כמו כן, כמובן ששום דבר לא נעשה באמת בכפיה, כי כל אחד מהמשתתפים מסכים ורוצה בתפקיד שאותו הוא לוקח על עצמו.

 

המציאות עולה על כל דמיון

אומנם זה נכון שבמפגשים מיניים מהסוג של סאדו מאזו יש עניינים ברורים של שליטה, כניעה וכאב, אך מצד שני, השמיים הם הגבול והדמיון הוא כלי המשחק הכי חזק כאן.

אפשר ליצור אינספור אקטים שונים שכוללים, בין היתר, שימוש באזיקים, זחילה על ארבע ועוד אינספור אקטים אחרים שיכולים להיחשב משפילים עבור אנשים מסוימים ועבור אחרים הם בדיוק העניין המרגש.

 

רכישת האביזרים הנכונים

קשה מאוד לדבר על סאדו מאזו ולא להזכיר גם את נושא האביזרים, כי כמובן שכאשר חושבים על מפגשים מיניים מהסוג הזה, יש משמעות גם לאבזור. ברוב המקרים סביב הנושא של סאדו מאזו אנחנו רואים שיש נטייה להשתמש בבגדי עור שונים, אך בפועל יש גם לא מעט אביזרי מין לנשים ולגברים שאפשר לרכוש ולשלב אותם במפגשים מיניים כאלה.

לכן, אם גם אתם חושבים להתחיל לתרגל את העניין הזה כי עולם הסאדו מאזו תמיד נראה לכם מושך, בהחלט כדאי שתחשבו תחילה על הקניות שאתם עומדים לעשות. כך תוכלו להיות בטוחים שלא יחסר לכם דבר ושברגע האמת תוכלו לתרגל את העניין בשמחה.

 

איפה קונים אביזרים לסאדו מאזו?

אתם יכולים לקנות היום אביזרי מין כאלה בשפע של חנויות ולכן טבעי שתתעורר אצלכם השאלה: לאן פונים? האם בכל מקום תמצאו את המחירים הכי טובים? והאם בכל מקום תמצאו אביזרי מין שקשורים לסאדו מאזו? התשובה היא כמובן לא.

בנוסף, רוב האנשים ירצו גם לשמור על דיסקרטיות עד כמה שאפשר ברכישה כזאת, כי מה פתאום שתרצו לפגוש מישהו שמכיר אתכם כשאתם קונים את האביזרים האלה? אף אחד לא רוצה לראות פרצוף מוכר כשהוא יוצא מחנות של אביזרי מין ולכן כדאי שתדעו: היום אביזרים כאלה קונים אונליין.

שווה לנסות זאת ולא כדאי לדחות את הדברים, כי אם אתם בעניין של סאדו מאזו, כדאי שתנסו זאת עוד היום.

 

אישה מעונגת בחושך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram