נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

האם מותר לשתול האזנת סתר בטלפון של אשתי?

מעקב

נדמה לך שלאשתך יש מאהב או מאהבת?

אתה לא יודע מה לעשות בנידון ואתה חושב לשתול תוכנה של האזנות סתר בנייד שלה?

כך תוכל לגלות את האמת ובהתאם לכך תוכל להחליט מה לעשות בנידון?

רגע לפני שאתה עושה זאת, כדאי שתעיין במאמר שלפניך.

 

האזנות סתר – עד כמה זה חוקי?

ראשית, חשוב להבין מה אומר החוק בנושא הזה ומה הוא בדיוק מגדיר בתור האזנות סתר. בפועל אנחנו רואים שהאזנת סתר זה מצב שבו אנחנו מאזינים, מקליטים או מעתיקים שיחה של הזולת בלי שאף אחד מהמשתתפים בה יידע. שנית, חשוב להבין שהחוק רואה זאת בעין חמורה, שכן העונש יכול להגיע גם לחמש שנות מאסר. לכן כלל לא בטוח שזו הדרך הכי טובה שיש כדי להבין האם אשתך בוגדת בכך. יתרה מכך, אפילו אם תגלה ע"י האזנת סתר שהיא בוגדת בך, זה לא יעזור לך בבית המשפט. כלומר, אם בגלל הבגידה תשאף לא לשלם לה מזונות, בית המשפט לא יוכל להתייחס לבקשה שלך אם המידע על הבגידה יגיע באמצעות האזנת סתר שאינה חוקית.

 

למה חוקר פרטי הוא הכתובת?

אתה תוהה איך בכל זאת תוכל לשפוך אור על הדברים? אתה לא יכול לחכות יותר ולא מוכן לחיות במצב של אי וודאות? אם כך, כדאי שתדע שאתה לא לבד. יש מי שיוכל לעזור לך, ולמעשה, הכתובת הנכונה היא משרדו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה. חוקרים פרטיים יכולים להשתמש לא רק בכלים כמו האזנות, אלא גם בצילומים, מעקבים ועוד. חשוב להבין: כל עוד החוקר מבצע עבודה מקצועית, חוקית ולא עובר על מה שמקובל ומוסכם, אין ספק שתוכל להשתמש בכל הנתונים והממצאים שהוא יביא בסיום החקירה. מה שכן, רגע לפני שאתה פונה אל החוקר הפרטי שעליו שמעת, כדאי שתדע: עלול להיות שלא תאהב את מה שהחוקר יספר. לכן חשוב שתבדקו עם עצמך עד כמה אתה מוכן להתמודד עם האמת והאם אתה מוכן להביט למציאות בעיניים.

 

חוקרים פרטיים מומלצים – איך מוצאים אותם?

אתה מחפש חוקר פרטי כבר לא מעט זמן ולא ברור לך מי יוכל להיות איש המקצוע הטוב ביותר עבורך? אם כך, כדאי שתדע שהרבה אנשים מתלבטים לגבי הסוגיה הזאת. לכן אנחנו מציעים לך לבדוק מה אומרים באינטרנט אודות החוקר שאליו חשבת להתקשר. האם הוא מנוסה? והאם האנשים האחרים שהזמינו ממנו שירותי חקירה פרטית יצאו מרוצים? האם השירות שהוא יוכל לתת לך לא יעלה יותר מידי ביחס לאפשרויות אחרות בתחום? למען האמת, רצוי אפילו לדבר עם מספר חוקרים פרטיים כדי להבין על כמה עומד המחיר הממוצע. כך תוכל לבחור את החוקר הנכון עבורך גם מהבחינה הזאת, אז למה אתה מחכה?

 

אוזניות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עריכת דין
פורום רופאים
איך לתבוע גופים רפואיים?

בנוף שירותי הבריאות המורכב של היום, אנשים מוצאים את עצמם מדי פעם במצבים שבהם הם עשויים להצטרך לשקול צעדים משפטיים