נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

האם ישנן הגבלות בסוגי הריצוף והתקנה של פרקט זה אפשרי על חימום תת רצפתי? 

PublicDomainPictures / Pixabay

החלטתם לעשות שיפוץ רציני בבית ואתם מחליפים את הריצוף? רוצים, בהזדמנות הזאת, גם לשלב חימום תת רצפתי? אם כך, ברור מדוע יש לכם שאלות שונות לגבי העניין ומדוע אתם תוהים האם כל סוג של ריצוף יוכל להתאים למערכת חימום שכזו. 

אפשר לרצף את הבית איך שרוצים 

כמובן שבעידן המודרני שבו אנחנו חיים, ממש כפי שאתם יכולים לרכוש היום מפיג אדים למראה מסוגים שונים, אתם גם יכולים למצוא סוגי ריצופים שונים. זה בהחלט טבעי שתהיה לכם תהיה – האם ניתן להתקין כל סוג של ריצוף כאשר רוצים לשלב חימום תת רצפתי, והחדשות הטובות הן שהתשובה היא כן. מערכות כאלה, בין אם הן עובדות על חשמל ובין אם הן עובדות על מים, ניתן להתקין על כך סוג של ריצוף שתרצו ולכן אין סיבה לחשוש. הדבר היחיד שכן כדאי לקחת בחשבון, זה המצב שבו רוצים להתקין את המערכת על ריצוף פרקט שכבר קיים. במקרה כזה האופציה היחידה היא לבצע את התקנת הריצוף התת רצפתי על ידי פריסה של גופי חימום שנחשבים לדקים במיוחד. 

האם כל חברה תדע להתמודד עם המשימה? 

אם אתם חושבים דווקא על שילוב של חימום תת רצפתי בלי לעשות עבודה מאסיבית ורצינית של שיפוץ בבית, ברור שכדאי יהיה לבדוק לאן אתם פונים. מבחינת החברות שמתקינות את המערכות הללו בביתכם, זה טבעי שאם מדובר יהיה על התקנת מערכת חימום במקום שעוד אין בו רצפה, זה יהיה הרבה יותר קל. מצד שני, אתם יכולים לצאת מנקודת הנחה שכל חברה רצינית שעוסקת בתחום הזה כבר שנים תוכל להתמודד עם המשימה, שכן בכל זאת, מדובר על עבודה מקצועית לכל דבר. סביר להניח שאם הייתם רוצים לרכוש היום מכשיר מים הייתם בודקים אודותיו כל מה שניתן כדי להבטיח שאתם קונים מכשיר איכותי. זה גם מה שנמליץ לכם לעשות לגבי בחירת החברה שתיקח על עצמה את התקנת החימום התת רצפתי בביתכם כי כך תימנעו מטעויות. 

הגבלות סוגי ריצוף
הגבלות סוגי ריצוף

האם עלות התקנת המערכת גבוהה במיוחד? 

חימום תת רצפתי זה לא עניין של מה בכך. המערכת עצמה עולה לא מעט כסף וכך גם ההתקנה, כי היא דורשת מקצועיות ברמה מאוד גבוהה. מצד שני, כפי שכבר ציינו, יש היום מספר רב של חברות שעובדות בתחום הזה ולכן יש ביניהם בהחלט תחרות. תוהים למה זה יכול להיות רלוונטי מבחינתכם? פשוט מאוד: כי כאשר יש תחרות בין החברות שמציעות לנו שירות בתחום מסוים, מי שיוצא נשכר הוא הלקוח. במילים אחרות, אם קיבלתם הצעת מחיר מאוד גבוהה מחברה מסוימת, אנחנו בהחלט מציעים לכם לדבר עם עוד חברות אחרות ולקבל מהן הצעות מחיר במקביל כי חבל לשלם ביוקר. 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
מאיפה קונים לוקרים
מאיפה קונים לוקרים?

רוצים לשדרג את מרחב האחסון שלכם? מחפשים פתרון מסודר ויעיל לשמירת חפצים? לוקרים הם בדיוק מה שאתם צריכים! בין אם

קרטונים
מה הם פתרונות אריזה?

פתרונות אריזה יכולים לפגוש אותנו בהרבה מאוד מקומות. בין אם מדובר על איזה של ציוד לשליחה מעבר לים, אריזת מוצרים

מנורה
חשמל מרוח – אנרגיה מרוח

כיום עם התפתחות המדע והטכנולוגיה, למד העולם לייצר אנרגיה וחשמל ממגוון של חומרים טבעיים ובלתי מתכלים כמו חשמל משמש, אנרגיית

רצפת בטון
מה צריך בשביל לנסר רצפת בטון

תהליכי ניסור בטון יכולים לשמש לצרכים רבים, שונים ומגוונים. ישנם מקרים בהם נעשה שימוש בתהליכים אלו עבור ניסור עמודי בטון,