נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

להגיע לכל מקום בארץ בקלות – הסעות מאורגנות

al-grishin / Pixabay

תחבורה היא חלק מרכזי מחיי היומיום שלנו, אבל היא יכולה גם להכניס אותנו להרבה מאוד לחץ במהלך היום. נסיעה בהסעות מאורגנות יכולה להוריד חלק גדול מהלחץ, בטח כשמדובר בנסיעה קבוצתית של אנשים שגם ככה צריכים להגיע מאותו אזור לאותו יעד. מה אם היינו יכולים להגיע לעבודה בהסעה מאורגנת? עם הסעות מאורגנות אפשר להגיע לכל מקום בארץ בקלות, וליהנות משלל היתרונות שיש להסעות מאורגנות על פני נסיעה ברכב פרטי.

 

טביעת רגל פחמנית נמוכה

הסעות מאורגנות מפחיתות בצורה משמעותית את מספר כלי הרכב על הכביש. וכשיש פחות כלי רכב – יש כמובן פחות פקקים, אבל גם פחות פליטה של פחמן דו-חמצני. תחבורה שיתופית צוברת תאוצה בזמן האחרון, עם נתיבים מיוחדים שהוקמו כדי לעודד קארפול, והסעות מאורגנות עונות בדיוק על הצורך הזה.

 

לבלות עם אנשים אמיתיים

נהיגה היא הזמן היחיד כמעט שבו אנחנו לא יושבים מול מסך, אבל אנחנו לא מנצלים את הזמן הזה כדי להיות עם אנשים. בדרך כלל אנחנו יושבים לבד ברכב, וכועסים על הפקקים. בהסעה מאורגנת אפשר לנצל את הפקקים בשביל לבלות עם האנשים שנוסעים איתנו.

 

להגיע לכל מקום בארץ בקלות, ולנוח בדרך

פקקים כבר הפכו להיות חלק מהחיים שלנו. אנחנו מבלים כל כך הרבה שעות על הכביש, זמן שיכולנו לנצל למנוחה. נצלו את הזמן בהסעה של הבוקר כדי לנוח ולהתכונן ליום שמחכה לכם. אי אפשר להירגע בזמן נהיגה כי זו פעולה שמצריכה מאיתנו הרבה תשומת לב, ומכניסה אותנו ללחץ כשאנחנו נקלעים לפקק. הסעה מאורגנת מייצרת לנו סביבה שמנטרלת את כל הרעשים שמסביב. גם אם לא תישנו בדרך אלא רק תנוחו ותקשיבו למוסיקה באוזניות, עדיין תתחילו את היום בצורה רגועה הרבה יותר.

 

להתאים את הרכב אליכם

כשאתם שוכרים הסעה מאורגנת, הפכו אותה למה שמתאים לכם. חברות רבות יאפשרו, בתוספת תשלום, להשכיר לכם כלי רכב מפואר יותר, בחלק מהאוטובוסים והמיניבוסים יש wifi, בחלקם שקעים. חשוב לדעת מה אתם יכולים לקבל מההסעה שלכם, ומה אתם צריכים כדי לוותר על הרכב הפרטי ולהרגיש בבית.

 

אפשר לשכור הסעה רק ליום אחד?

חברות ההסעות השונות מציעות סוגים שונים של הסעות מאורגנות- אוטובוסים, מיניבוסים, מוניות גדולות, כלי רכב נגישים, כלי רכב מפוארים ועוד. רוב חברות ההסעות מאפשרות להזמין גם הסעות קבועות וגם הסעות חד-פעמיות, לעונה שלמה או לכמה שעות. בדקו, השוו, מצאו מה מתאים לכם. חברה מומלצת במיוחד היא טראפיק, שמרכזת אפשרויות רבות להסעות- לעבודה, לאירועים וגם לנתב״ג.

מיניבוס

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא רכב
כלי שטח
אופנועי סוזוקי – סקירה מלאה

אופנועי סוזוקי מגיעים אלינו ממדינת השמש העולה, והם מתאפיינים באיכות והקפדה חסרת פשרות – כמו שיודעים היפנים. סוזוקי מלווה אותנו

איש מנופים
על חוקי הבטיחות של מנופים

ישראל סובלת מכמות אדירה של תאונות באתרי בנייה, כולל תאונות קטלניות. כדי למזער את מספר התאונות, ישנה חקיקה ענפה בישראל