נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

השתלת שיער – אתם לא לבד

jonas-svidras / Pixabay

תופעת ההתקרחות היא תופעה אשר תוקפת לצערנו גברים ונשים כאחד, עוד מגילאים צעירים מאוד. השיטה הטובה ביותר כיום לחידוש השיער וקבלת מראה שיער טבעי היא באמצעות השתלת שיער

אובדן שיער – השלכות הרסניות על דימוי הגוף והביטחון העצמי

כוכבות הוליווד רבות משתפות בגילוי לב בשנים האחרונות אודות העובדה כי הן מאבדות את שערן כתוצאה מהליכים רבים אשר בוצעו בשיער שלהן, הכוללים בין היתר שימוש תכוף בפן, תוספות שיער וחמצון השיער. כוכבות ענק כמו שר, ביונסה, קים קרדשיין ניקול קידמן כמו גם דוגמניות על כדוגמת נעמי קמבל סיפרו כי הן משתמשות בפאות וזאת לטובת ההסתרה של האזורים הקירחים בקרקפת. אולם, כאשר מדובר בגברים הסיפור מעט שונה וזאת משום שהפאות אשר מיוצרות לגברים לרוב נראות לא טבעיות, ומדובר בפתרון זמני בלבד. חשוב לזכור כי תופעה של אובדן שיער יכולה להתרחש גם בגילאים מוקדמים מאוד, והיא גוררת בחובה השלכות נפשיות רבות הכוללות בין השאר ירידה משמעותית בביטחון העצמי כמו גם ירידת הערך העצמי כתוצאה מנשירה מסיבית של השיער והופעתן של קרחות לא יפות לעין בקרקפת. על כן, השיטה הטובה ביותר כיום להחזרה של השיער הטבעי היא באמצעות השתלת שיער המתבצעת בטכניקה חדשנית וראשונה מסוגה בעולם.

גבר עם שיער
גבר עם שיער

השתלת שיער – פתרון מיטבי והטוב ביותר

השתלת שיער החלה לתפוס תאוצה עוד בשנת 2002, עת החלו להשתמש בטכניקה FUE אשר נחשבת כיום למיושנת יחסית, במהלכה הוצאו שיער מהחלק האחורי של הקרקפת והחזרה שלו לאזור של הקרחת עצמה. השיטה הזו נחשבת למיושנת מאוד וזאת משום שהתוצאות שלה נראות מאוד לעין – לא פעם מופיעות צלקות באזור המושתל ואחוזי ההצלחה של ההשתלה היו נמוכים ביותר. אולם, בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות טכנולוגית יוצאת מגדר הרגיל בעולם הרפואה אשר משנה לחלוטין את כללי המשחק בכל הקשור להשתלות שיער. שיטת השתלת שיער בטכניקה כפי שמבצע ד"ר סרקן אייג'ין, אחד המומחים הגדולים ביותר בעולם להשתלות שיער נחשבת כיום לשיטה הטובה ביותר ובעלת אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר בעולם, אשר עומדים על מספר מדהים של 98% הצלחה.

השתלת שיער אצל ד"ר סרקן אייג'ין

השתלת שיער אשר מבוצעת במרפאה של ד"ר סרקן בטורקיה היא שיטה חדשנית המכונה שיטת השתלת שיער בטכניקה FUE. מדובר בפתרון מיטבי בעבור גברים אשר סובלים מהתקרחות, והיא פתרון אפקטיבי ביותר אשר התוצאות שלו מדברות בעד עצמן, זאת משום שמדובר בהליך קבוע אשר מותיר את המטופל עם שיער שופע וטבעי תוך פרק זמן קצר יחסית. למעשה, מדובר בשיטה החדשנית ביותר בתחום השתלות השיער ולה יתרון בולט משמעותי ביחס לשיטות האחרות, זאת משום שאין צלקות או סימני חיתוך הנראים לעין כמו גם זמן ההתאוששות הוא קל יחסית ומלווה בכאבים קלים בלבד.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות
צמח
4 יתרונות של צמח הליקוריץ

צמח הליקוריץ הוא צמח בר שגדל במקומות רבים בעולם. בשנים האחרונות הולכת ומתבררת ההבנה שלצמח הזה יכולות להיות השפעות חיוביות