נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

התקנת ציליות לקיץ: כל האפשרויות השונות

בד

הקיץ הישראלי הוא זמן בו אחד המפלטים הטובים ביותר מפני החום הנורא, הוא לצאת החוצה ולהתאוורר בשעות אחר הצהריים או הערב המוקדמות. כדי שתוכלו ליהנות מהגינה ומהחצר גם בימי הקיץ, כדאי מאוד לשקול ולהתקין ציליות, אשר יאפשרו לכם לשבת בנוחות גם כאשר הטמפרטורות יטפסו מעלה. במאמר זה נסקור מספר אפשרויות להצללת החצר.

 

רשתות צל איכותיות

רשתות צל הן הפתרון המוכר והפשוט ביותר ליישום. ניתן לרכוש רשתות צל לפי מידה, כך שיתאימו בגודלן לכל שטח אותו תרצו לכסות. רשתות צל היו בעבר מוצר אשר עוצב מטעמים פרקטיים בלבד, בלי שום דגש על יופי או אסתטיקה. לכן, כאשר ישראלים רבים מדמיינים רשת צל, הם חושבים על מוצר בצבעים אפורים, שיכול לגרום גם לחצר היפה ביותר להיראות כמו מוצב אימונים צהלי לא מתוחזק. רשתות צל איכותיות, אשר נתפרו על פי מידה, יוכלו להפוך את החצר שלכם לנעימה, בלי להיות מפגע אסטטי. ניתן לרכוש רשתות צל עדינות, אשר יאפשרו חדירה חלקית של אור, מה שיאפשר לדשא ולגינה להמשיך לצמוח מתחתיהן. רשתות צל בצבעים בהירים ונעימים, יוכלו להיות תוספת יפה מאוד לחצר הבית, ולעיתים קרובות גם משלבים אותן במדשאות של אולמות אירועים מטופחים.

 

רכישת שמשיות רחבות

פתרון נוסף להצללת החצר שכדאי מאוד לקחת בחשבון, הוא רכישה של שמשיה אחת או יותר. שמשיות הן מוצר אשר היתרון הבולט שלו הוא המראה. אם תבחרו באחד מהמותגים החדשים יותר, תיהנו מהצללה איכותית, אשר תתאים גם לבתים המסוגננים ביותר. החיסרון של שמשיות לחצר, נובע מכך שהן רגישות מאוד לתנאי הסביבה. פעמים רבות, השמשיות אינן מקובעות כראוי לרצפה במרפסת או לאדמת החצר, וכאשר עובר משב רוח חזק במיוחד הן הופכות למפרש של ממש, ומעיפות את כל הקונסטרוקציה יחד איתן. שמשיות חדשניות יחסית מגיעות עם מערכת כיוונון איכותית, אשר מאפשרת לכם כלקוחות לשנות את גובה הצללה, את זווית השמשייה, וכמובן את גודל הפתיחה המקסימלי. כך, תוכלו להזיז את רוב גוף השמשייה מכיוון הרוח, וכך לצמצם את הסיכוי לנזק.

 

בנייה של פרגולה לחצר

בשונה מהפתרונות האחרים, אשר יש לחזור ולהתקין בכל שנה בסוף החורף, בנייה של פרגולה לחצר היא עניין שיש לבצע פעם אחת בלבד. פרגולה לחצר תאפשר לכם להפוך את החצר הפרטית שלכם להמשך ישיר של הבית. ההצללה אשר הפרגולה מייצרת לאורך כל ימי השנה היא קבועה, ולאחר שהבנייה תסתיים לא תהיה אפשרות לשנות אותה ללא שיפוץ יקר. כאשר בונים פרגולה לחצר, יש לבחור מתוך מגוון של חומרי גלם זמינים, כאשר הפופולאריים ביותר הם עץ ואלומיניום. בנייה של פרגולה מעץ היא בעלת יתרונות עיצוביים, והיא המוצר המוכר והאהוב יותר. בנייה של פרגולה מאלומיניום יכולה לאפשר חופש עיצובי מבחינת צביעה, והיא מתבצעת במהירות גדולה יותר אם צוות ההתקנה מיומן.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה