נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מגפי טימברלנד – מתכוננים ללבוש והנעלה חורפית

נעליים

החורף כבר הגיע ואיתו גם הלבוש החם והחורפי שכולנו אוהבים.

כמעט כולם התגעגעו להתכרבל בלבוש חורפי, מחמם ואופנתי ולהנות מבגדים נעימים שיחממו אתכם ויקלו על הקור העז שהחורף מביא איתו.

אחד מהפריטים המרכזיים ביותר של לבוש והנעלה חורפית הם מגפי טימברלנד.

לנעליים אלו יש יתרונות רבים לעומת נעליים חורפיות אחרות והן מחממות ומגנות על הרגל בצורה טובה ויעילה.

במאמר זה נפרט על כל היתרונות השונים של נעליים אלו ונסביר לכם מדוע מומלץ לקנות דווקא אותן לקראת החורף שמגיע אלינו.

 

על רשת טימברלנד

רשת טימברלנד שיווקה את המגפיים הראשונות שלה כבר בשנות ה70. מגפיים אלו נועדו לפועלי ניו אינגלנד ולעבודתם בתנאי שטח קשים. במהלך השנים, הטכנולוגיה של טימברלנד התפתחה, וכיום רשת טימברלנד מייצרת מגפיים יפים, עמידים ואיכותיים בתהליך ייצור ארוך ובטכניקה מיוחדת. יתר על כן, המגפיים של טימברלנד עמידים למים ומיוצרים בטכניקה מיוחדת ויעילה בעלת יתרונות חשובים לרבות: הפחתת העייפות של הרגל, נוחות מקסימלית, תמיכה ביציבות הרגל, בלימת זעזועים ועוד. בנוסף, רשת טימברלנד פועלת למען איכות הסביבה ומציבה לעצמה מטרות רבות למען הסביבה ובניהן: נטיעת עצים, הקטנת פסולת הייצור, שימוש בחומרים ממוחזרים ואורגניים ועוד.

במהלך השנים רשת טימברלנד החלה לשווק מוצרים נוספים כגון: מעילים, ז'קטים, חולצות, נעליים ומכנסיים.

מוצרים אלו מיוצרים בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ויעילה ובעזרתה הם עמידים, יפים ואיכותיים יותר ממוצרים אחרים בשוק. טימברלנד מייצרת מוצרים רבים שמתאימים הן לבילויים והן לעבודה וטיול בשטח.

 

מעט על מגפי טימברלנד מקטגוריית Stormbucks

בשנים האחרונות, המגפיים המיוחדים של טימברלנד מקטגוריית Stormbucks הפכו לנעליים פופולאריות מאוד בשל מספר סיבות. להלן פירוט היתרונות של מגפיים אלו:

 

אטימות לנוזלים:

החלק העליון של המגפיים המיוחדים הללו עשוי עור ולכן הוא אטום לחלוטין מנוזלים. כך, ניתן לנעול את המגפיים הללו גם במים ומקומות רטובים והנוזלים לא יחדרו וירטיבו את הרגל.

 

מראה סולידי וקלאסי:

המגפיים הללו מאופיינים במראה קלאסי וסולידי שמתאים לכל לבוש ומראה. ניתן לנעול את המגפיים הללו יחד עם כל לבוש חורפי ביום ובלילה, בעבודה ובשטח וכך להפוך לבוש פשוט למיוחד ואלגנטי.

 

שמירה על חום הרגל:

המגפיים הללו מיוצרים עם חומר מבודד פנימי שמסייע בשמירה על חום הרגל כך שניתן לנעול אותם גם בימים חורפיים וקרים במיוחד.

 

סוליות מיוחדות:

המגף של טימברלנד מתאים להליכות ארוכות בתנאי שטח קשים. המגף בעל סוליות איכותיות ועמידות, בעלות חריצים שמסייעים לאחיזה בקרקע. בנוסף המגף כולל רפידות פנימיות שנשלפות החוצה וכך מאפשרות לאוורר ולנקות את המגף.

אנו ממליצים לכם לרכוש מגפי טימברלנד כחלק מההנעלה החורפית שלכם וכך להנות מנעליים חורפיות, איכותיות, עמידות ואופנתיות. כאשר אתם מנקים את מגפי הטימברלנד שלכם, עליכם לוודא שאתם משתמשים באמצעים מתאימים לניקוי עור.

 

ביגוד

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אופנה