מהי ניאגרה סמויה ואילו סוגים קיימים

ראיתם בבית של חברים שלכם אסלה תלויה וממש התלהבתם? אתם מוזמנים להכיר ניאגרות סמויות מסוגים שונים, חלקן כל כך מעוצבות ונעימות למראה, עד שאתם עשויים לשכוח לצאת מחדר הרחצה. אסלות תלויות וניאגרות סמויות, הן דרכים לשדרג את איכות החיים שלנו.

אנחנו חיים בעידן מאוד וויזואלי, עידן בו הכול מתועד ומועלה לרשתות החברתיות השונות. כמעט כל ערוץ בטלוויזיה מכבד את עצמו עם תוכניות שונות על שיפוץ ועיצוב בתים. כיום, אנשים רבים מתקינים בביתם ניאגרות סמויות כחלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי של הבית. ברגע שחדר הרחצה מצויד בניאגרה סמויה, אין ספק שהנראות משתפרת פלאים וכך גם התחושה שלכם בבית.

 

סוגים של ניאגרות סמויות

בין סוגי הניאגרות הסמויות, תוכלו למצוא ניאגרות המותאמות להתקנה בקירות גבס, וגם ניאגרות סמויות המיועדות להתקנה בקירות בטוניים. בדיוק בנקודה זו, חשוב להדגיש משהו מאוד חשוב. אתם מחפשים לשדרג את איכות החיים שלכם, ולא להכניס ראש בריא למיטה חולה. על כן, אם אתם מחליטים להתקין ניאגרה סמויה בבית, אתם חייבים להסתייע באנשי מקצוע מומלצים בלבד.

הסתייעות באינסטלטורים חובבניים תוביל בעתיד למצב של תיקון ניאגרות סמויות באופן תדיר, וחבל. בין אם תחליטו לקרוא להן אסלות צפות או אסלות תלויות, הן בכל מקרה ישדרגו באופן משמעותי את איכות החיים שלכם. אסלה צפה עם ניאגרה סמויה היא אסלה שפחות מרעישה. היות וחלק נכבד ממנגנוני האסלה הם חבויים ונסתרים, אתם למעשה נהנים מאסלה הרבה יותר איכותית, שגם פחות מרעישה.

שרותים

 

אסלות צפות ומעוצבות

אסלה צפה יכולה להיות מותקנת בתוך קירות גבס וגם בתוך קירות בטון, אך ההתקנה עצמה חייבת להתבצע תוך בקיאות מוחלטת במנגנוני האסלה והניאגרות. במילים פשוטות יותר, אל תתנו לאף שיפוצניק שאינו מקצועי להתעסק עם הניאגרה שלכם. הרי, בשורה התחתונה, אתם מצפים ליהנות מאיכות חיים טובה יותר ולא מתיקונים רבים של הניאגרה.

תחזוקת הבית מצריכה מאיתנו המון, אין ספק. בין אם אנחנו עסוקים בתיקון הניאגרה הסמויה או בניקוי הספות שלנו, אנחנו עובדים קשה בכדי להעניק לביתנו תחושה ביתית ונעימה. בדומה לתיקני ניאגרות, ניקוי ספות צריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע מומלצים בלבד.

 

שדרוג איכות החיים ותחזוקה נכונה

שימו לב, אם למשל גיליתם עובש אשר גדל על הספה, חברת ניקוי מומלצת לעולם לא תנסה לנקות את העובש בעזרת שיטות-לא שיטות. מדוע? מכיוון וכל ניסיון להסיר עובש בעזרת שיטות שאינן מומלצות, עשוי להוביל לכך שהעובש יחדור עמוק יותר אל תוך הספה שלכם.

למשל, אם תיקחו מטלית ותלחצו חזק על העובש (גם אם המטלית ספוגה חמר ניקוי) בעזרת תנועות סיבוביות, אתם תחדירו אותו עמוק אל תוך הספה. בכדי להסיר עובש כמו שצריך, חברות ניקוי מומלצות ישתמשו במכונות ניקוי עוצמתיות, הפועלות בשיטה של יניקה והתזה. בשורה התחתונה, אל תתפשרו על הניקיון בבית ועל התחזוקה!

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תכנון הבית
כללי
עיצוב פנים? לא פשוט כמו שחושבים

.רבים סבורים כי הם יכולים לעצב את הבית או את המשרד בקלות, בזכות השראות מהרשתות החברתיות וכן מגזינים.יחד עם זאת, מדובר בפרויקט מורכב.

מרכז העיר
נותני שרות
תכנון טיול ליפן

על מנת לתכנן את הטיול הקרוב שלכם ליפן בצורה הטובה ביותר, המומחים של אתר יפן טורי – המדריך שלך ביפן מציגים כעת את התכנון הטוב ביותר אותו תוכלו לבצע, וזאת