נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

מה עדיף, קמגרה או ויאגרה?

בעל ואישה

מי מאיתנו ששמע על ג'ל הפלא "קמגרה" – בוודאי תהה מה שונה בינו ובין הויאגרה המפורסמת, שהרי "סוס מנצח לא מחליפים" ? אם ביררתם קצת, בוודאי גיליתם גם שהויאגרה והקמגרה מכילות את אותו חומר פעיל, ששמו "סילנדפיל" – והוא אחראי על הזרמת הדם החשובה אל איבר המין הגברי, מה שמאפשר זקפה ארוכה וחזקה לאורך זמן. על אף שהויאגרה והקמגרה מכילות את אותו חומר פעיל – יש ביניהן מספר הבדלים מהותיים, ועבור רוב הגברים? זה מה שעושה את ההבדל! המאמר הזה מיועד לעשות לכם סדר, ולעזור לכם לבחור…

 

האפקט הפיזיולוגי של קמגרה אל מול ויאגרה

הרבה אנשים אוהבים להגדיר את הקמגרה – כויאגרה במרקם ג'ל או טבליות מסיסות, וברוב המקומות הן אף מוזכרות בנשימה אחת, וכך גם באתר הרשמי של קמגרה: https://kamagrapharm.com. כפי שכבר צוין פה – החומר הפעיל "סילנדפיל" קיים גם בויאגרה וגם בקמגרה, ולכן שתיהן עוזרות בהגברת החשק המיני, וביצירת זקפה חזקה שעוזרת לגבר לתפקד כיאות במיטה. יחד עם זאת, ישנם מספר הבדלים בין הקמגרה לויאגרה, והם עשויים להיות משמעותיים במיוחד עבור הגבר הנוטל את התכשיר… ההבדל הראשון הוא פיזיולוגי, והוא שהקמגרה משפיעה מהר במיוחד, ומתחילה לפעול כבר אחרי 15 דקות במידה והקיבה ריקה! יתרון זה מאפשר לנו להיות מוכנים מהר מאוד, בעת שהעניינים מתחילים "להתחמם"… השפעתה המהירה של הקמגרה נובעת מהמרקם הג'לי שלה – המאפשר ספיגה מהירה במיוחד דרך מערכת העיכול, ואפקט זה קיים גם בטבליות המסיסות של קמגרה.

 

קמגרה – נוחות, יעילות, ודיסקרטיות

מעבר ליתרון הפיזיולוגי הברור, הקמגרה ניתנת לרכישה ללא צורך במרשם רופא! יתרון זה הוא משמעותי במיוחד עבור הגבר, היות והוא אינו צריך להתמודד עם רופאים, רוקחים, או אנשי צוות נוספים – שיגבירו את המבוכה עבורו… הקמגרה ניתנת להזמנה דיסקרטית דרך האינטרנט, ויכולה להיות אצלכם תוך מספר שעות בודדות מרגע ההזמנה! כמו כן – עיצוב שקיות הג'ל של הקמגרה הוא נוח במיוחד לנשיאה בכיס או בתיק, והנטילה של הג'ל היא מהנה, טעימה, ומסירה כל תחושה של נטילת "תרופה"… וקל וחומר – עבור אנשים שלא מסוגלים או לא אוהבים לבלוע כדורים! הזמינות הגבוהה של הקמגרה, היעילות הפיזיולוגית שלה, והאופי הנוח של התכשיר – הפכו אותה לאחד התכשירים היותר פופולאריים בקרב גברים המעוניינים להצית את החשק המיני שלהם ואת האקטים המיניים שלהם, ואולי תתפלאו לשמוע – שמדובר בגברים בכל שכבות הגיל!

רבים אוהבים להציג את הקמגרה והויאגרה בנשימה אחת, ואין זה מפתיע בהתחשב בעובדה ששתיהן מכילות את אותו חומר פעיל! יחד עם זאת, שני התכשירים נבדלים זה מזה במאפיינים רבים, כשהעיקרי ביניהם – הוא היעדר הצורך במרשם רופא עבור קמגרה, לעומת ויאגרה. מעבר לכך, השפעתה המהירה של הקמגרה, ומרקם הג'ל שלה – הפכו אותה לפופולארית במיוחד בקרב הגברים!

חבילה פתוחה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא זוגיות
שי
איך לבחור מתנה למישהו מיוחד

הנה הגיע אירוע מיוחד לאדם יקר לליבנו, כגון יום הולדת או סיום לימודים או אירוע מיוחד ומרגש עבור מישהו מיוחד שאנו אוהבים.

אשה על מיטה עם ספר
4 פתרונות לחיי מין זוהרים יותר

השגרה משתלטת עליכם, אתם חוזרים עייפים הביתה, הילדים לא מוכנים להיכנס למקלחת ולישון ואחרי יום ארוך שנגמר בסביבות 9 בערב למי יש כוח עכשיו להתחיל להתעסק ביחסי מין?

זוג על ספת המים
ספריי השהייה מאיכות מובילה

ליהנות מיחסי מין זה לכאורה לא עניין מסובך, כי מה בסך הכול אנחנו צריכים? למצוא פרטנר מתאים שאנחנו אוהבים ונמשכים אליו ולקוות שגם הוא מרגיש כך.

זו לא בושה לבקש עזרה

גברים אשר חווים מתופעה של אימפוטנציה ובעיות בהחזקת הזקפה לאורך זמן חשים בושה רבה ולא מטפלים בבעיה.