נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

סגירת חורף בחצר או במרפסת

שמשיה

יש לכם חצר או מרפסת איך היא אינה בשימוש בכל ימות השנה?

רוצים לנצל את החלל וליהנות ממנו גם כשמזג האוויר חורפי וגשום בחוץ?

סגירת חורף הוא הפתרון עבורכם.

 

סגירת חורף המדריך המלא

סגירת חורף מהווה דרך להגן על חלל פתוח מפני נזקי החורף. ישנם מגוון שיטות לסגירת חורף, הן קבועות והן חלקיות או זמניות, הבנויות מחומרים שונים, בהם מתכת ואלומיניום וכן השיטה הבסיסית יותר, היא סגירה על ידי בדים. סגירת חורף, בחצר או במרפסת, מאפשרת לנו ניצול מקסימלי בכל ימות השנה, ולמעשה מאפשרת לנו להיות בחוץ ולהרגיש בפנים.

 

סקירה

סגירת חורף עם אלומיניום אינה קלה לביצוע, דורשת זמן רב יותר ואף כרוכה בהיתר מהעירייה. משכך, סגירה זו היא גם יקרה יותר. לאלו שאינם אוהבים בירוקרטיה עודפת, ורוצים להשאיר לעצמם את האפשרות לשימוש במרפסת פתוחה בימי הקיץ וליהנות מקרני השמש, סגירת חורף על ידי בדים עדיפה. סגירות חורף הנעשית על ידי מסך או סוכך מרקיזה ניתנות לשליטה חשמלית, כך שתוכלו לשלוט ולהתאים את הסגירה לפי רצונכם. אפשרות נוספת העומדת בפניכם היא סגירת חורף על ידי ברזנט שקוף, המגן מפני רוחות וגשמים.

 

סוכך מרקיזה

השיטה הנפוצה ביותר לסגירת חורף, הנעשית לרוב בבניינים בהם חל איסור על סוכך קבוע, היא סגירה באמצעות סוכך מרקיזה. סוכך זה הוא דמוי מטריה, הנשען על זרועות עשויות אלומיניום, וניתן לקיפול, לסגירה ולפתיחה. סוכך זה מעניק הגנה מקרני השמש וגם מטיפות הגשם.

 

סוכך מסילות

סוכך זה מעניק כיסוי לשטח העולה על 12 מ"ר, ולכן, מתאים בעיקר לגינה, לחצר ולמרפסות גדולות.  מסילות הסוכך מורכבות מאלומיניום ופועלות באופן חשמלי המאפשר שליטה על פתיחתו וסגירתו באופן חשמלי. סוכך מסילות עמיד בפני רוחות וגשמים. יש לציין כי מחירו אינו זול, זאת ביחס לשטח כיסויו.

 

סוכך קבוע

כשמו כן הוא, קבוע, ואינו ניתן להזזה. משכך, סוכך קבוע מתאים לחללים בהם אנו רוצים קירוי למשך כל ימות השנה. הסוכך מוצב על החלון או המרפסת בקשת ובנוי משילדה העשויה ברזל או אלומיניום המצופה בד בעל עמידות לגשם. היתרון של סכך זה הוא האפשרות להוספת סגירת חורף, המספקת עמידות והגנה מפני תנאי מזג האוויר החורפיים.

לסוכך קבוע ולסוכך מסילות, קיימת האפשרות להוספת סוכך מסך. סוכך זה עשוי בד אטום, המעניק הצללה והגנה מפני רוחות וגשמים. סוכך מסך מאפשר סגירה גם בצדדים.

 

שמשונית

השמשונית הוא בד לסגירת חורף, חזק ואטום, ובעל עמידות לגשמים ורוחות. בסגירת חורף קבועה, ניתן להשתמש בבד זה, על מנת לייצר חלונות ודלתות.

 

יוטה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה