נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

קישוטי תאורה

מנורה מיוחדת

אם אלו קישוטים לרחוב, לקניון, על גבי גשרים או עמודים, לקישוטי תאורה תפקיד מרכזי בקביעת האווירה והם מוסיפים קסם וייחודיות לעולם שלנו.

הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם בוחרים קישוטי תאורה.

 

קישוטי תאורה – קסם ואווירה

קישוטי תאורה הם עולם ומלואו. למרות שלעיתים אנו חולפים על פניהם ולא תמיד בתשומת לב, הם משנים לגמרי את האווירה בכל מקום בו הם מוצבים. קישוטי תאורה יכולים להשתלב באופן מושלם כמעט בכל מקום – בקניונים, ברחובות העיר, על גשרים, עצים או עמודים. הם יכולים לענות על כל צורך – אם זו תאורה נעימה ויומיומית או דווקא תאורה צבעונית וחגיגית.

 

קישוטי תאורה לקניונים

תאורה דקורטיבית נתלית כמעט בכל קניון וחנות בארץ. מטרתה היא להנעים את השיטוט בקניון ולמשוך אליו קונים. קניונים, בשל צורתם והמבנה הסגור שלהם עלולים להרגיש סגורים וחנוקים. בעזרת תאורה נכונה ניתן להנעים את השהות בהם ולהפוך אותם להרבה יותר חווייתיים ואטרקטיביים. דרך אחת היא קישוטי תאורה התלויים על גג הקניון, שנותנים אור ואווירה חמימה. ניתן גם לתלות תאורה מקושטת בכניסה לחנויות, כמו מפלי אור שיעניקו להן מעטפת מרשימה ומזמינה. תאורה שכזו תעניק מראה יוקרתי ומושך, שיתרום לאווירת הקניות.

 

קישוטי תאורה לערים

כשזה נוגע לקישוט העיר לקישוטי תאורה יש הרבה מה להציע, כאשר הם יכולים להגיע בשלל צורות וצבעים ולהיתלות במספר רב של מקומות. הם עשויים לשנות לחלוטין את פני העיר ולהעניק לה אווירה קסומה ומיוחדת. אלו יכולים להיות עצים או עמודים המוארים בצבעוניות, תאורה המדגישה מבנים מיוחדים או מניפת אורות התלויה מעל הסמטאות. כל אלה יאירו באור רך את העיר וינעימו את השהות בה. כמו כן, הארה של נקודות ציון מרכזיות בעזרת קישוטי תאורה, כמו כיכר, גשר או בניין גבוה, יכולה לעזור למטיילים בעיר להתמצא בקלות.

 

תאורה דקורטיבית לחג

קישוט הערים באורות צבעוניים כבר מזמן הפך להיות חלק בלתי נפרד מציון החגים בישראל. ביום העצמאות לדוגמא, מוארת המדינה כולה בצבעי כחול ולבן המעניקים תחושת חגיגיות, שייכות וגאווה לאומית. בקריסמס, מוארים עצי האשוח הגדולים והמוכרים. תושבי הערים מחכים בקוצר רוח לקישוטי התאורה שמעניקים אווירה שמחה ומרגשת. תוכלו לבחור במפלי אורות ה"נופלים" מן העצים, הארת העמודים בסמלי החג או תאורת המבנים בשלל צבעים. החגים הם הזמן "להתפרע" וליצור חוויה בלתי נשכחת למבקרים על ידי תאורה דקורטיבית מעניינת וייחודית.

 

לסיכום

אם זו הגברת האטרקטיביות של חנויות וקניונים, קישוט ועיצוב מראה העיר או יצירה של אווירת חג – לקישוטי התאורה שימושים רבים והם עונים על צרכים פונקציונליים ודקורטיביים כאחד. כאשר ניגשים למלאכה של הארה דקורטיבית, לא כדאי להתפשר וחשוב כמובן לבחור באנשי מקצוע אמינים ואחראיים, אשר שמים דגש קודם כל על איכות ובטיחות.

 

מנורות מעוצבות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה