נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

קסם באוויר: איך בוחרים קוסם נכון

קסם באוויר

בחירת קוסם נכון לאירוע שלכם יכולה להיות לעיתים משימה מעט מתישה. יצירת קשר עם אמנים שונים, הצגה של האירוע והחוגג, הצעות מחיר ועוד. המאמר הבא יעזור לכם לדעת איך לבחור את הקוסם המתאים ביותר לאירוע שלכם מבין שלל הקוסמים הקיימים במנוע החיפוש, כך שביום החגיגה לא תתחרטו לרגע.

 

מקצועיות

הקוסמים של היום הם מזמן לא הקוסמים שאנו מכירים מהילדות שלנו. הזמנים השתנו ומגוון ההפעלות המיוחדות לימי הולדת גדל. הקוסמים העלו רמה והמופע שודרג לשואו גדול ומושקע. קוסם לאירועים מקצועי עבר הכשרות בארץ או בחו״ל, משתמש בקסמים מקוריים ומיוחדים שלא ראיתם, מפתיע אתכם במהלך המופע בהפתעות יצירתיות, משתמש באביזרים מיוחדים ולעיתים דואג גם לתפאורה משגעת.

 

מחיר

שאלת המחיר היא חשובה ומשפיעה על ההחלטה לבחור בקוסם כזה או אחר. מופע קוסמות מקצועי לא יעלה על 2500₪. מופע קוסמות במחיר נמוך מאוד צריך להדליק לכם נורה אדומה שמה מדובר במופע בסיסי ופשוט מאוד או בקוסם לא מספיק מקצועי שעלול לעלות לכם בשמחה בעת החגיגה.

קוסם מקצועי הוא קוסם שעבר סדנאות, לימודים וקורסים לשיפור ושכלול המופע כך שיהיה אטרקטיבי ומעניין ויעניק חוויה מיוחדת ושמחה לבעל האירוע.

 

מה כוללת חבילת יום ההולדת?

קוסמים מוזמנים להרבה ימי הולדת ומנוסים מאוד באירועים מהסוג הזה ולכן הם הבינו שיהיה פרקטי יותר להציע חבילות הכוללות בתוכן תוספות שונות למופע ומחירם משתנה בהתאם. בררו אילו סוגי חבילות קיימות ואיזו חבילה מתאימה לכם ביותר.

 

סוג המופע

בסוג המופע הכוונה היא לאורך המופע שהקוסם מציע, התאמתו לגיל החוגג וקהל המשתתפים ומה יהיה במופע?. האם המופע יהיה כולו מופע סולו של הקוסם או שהוא יזמין ילדים לקחת חלק, האם תהיה יצירה או חוויה נוספת שהקוסם יעניק לילדים? חשוב שתשאלו את השאלות הללו מאחר ומופעי הקוסמות שונים ומיוחדים ויכול להיות שתתחברו למופע אחד יותר מלאחר.

 

המלצות וחוות דעת

בדקו והתייעצו עם הורים אחרים או מכרים על מופעי קוסמות שהיו בהם או קוסמים שהם מכירים. ממה הם נהנו? מה היה מיוחד? והאם יש קוסם ספציפי שאהבו? כמובן שאל תתבססו רק על המלצות מאחר והחוויה היא סובייקטיבית אבל זה בהחלט יכול לעזור לכם למצוא כיוון ובסיס למופע שהייתם רוצים שיהיה אצלכם.

 

מופע מושקע הוא לא מילה גסה

עם מגוון הקוסמים הרחב שקיים היום הגיוני לאבד את עצמכם במהלך החיפוש. במהלך שיחת הטלפון הראשונית רשמו לעצמכם מס׳ נקודות על דף שחשובות לכם ועשו השוואה בין כמה קוסמים שאהבתם- מחיר ההופעה, מהי כלולה? המלצות וסוג המופע שהקוסם מציע. כך לא תאבדו במגוון הרחב שקיים וביום החגיגה תצאו שמחים ומורווחים על ההחלטה הנכונה שעשיתם בבחירת ההפעלה ליום ההולדת.

קסם באוויר

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
מתנות
מתנות לעובדים לראש השנה 2020

תקופת החגים לפנינו וכולם עסוקים בהיערכות – ניקיונות, בישולים, תכנונים וגם התמודדות עם סגר אפשרי לאורך החגים. השנה האחרונה הייתה

חנות בגדים
3 כללים ללבישת טוקסידו

גברים רבים לא יודעים שכדי להגיע לאירוע בלבוש רשמי הם יצטרכו להשקיע קצת זמן ומחשבה כדי להגיע לתלבושת המושלמת. לרוב