נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

קרוואנים למכירה מאיפה מתחילים?

קרוואן, שקט, חופש, עצמאות, טבע, משפחה, דינאמיות. ואכן, לאוהבי הז'אנר, טיול בקרוואן זו הנאה צרופה. לטיול בקרוואן יתרונות רבים – ניתן ללון במקומות קסומים קרוב לטבע, אין צורך להתעסק בהזמנת בית מלון, ישנה גמישות בתכנון המסלול, ולמעשה נהנים מיתרונות המחנאות עם תנאים משודרגים. בישראל סצינת הקרוואנים הולכת וגודלת וישנם מסלולי קרוואנים לטיולים ברחבי הארץ, חניוני קרוואנים ומקומות ללון עם הקרוואן ממש על גדות הנהר, קרוב לכינרת או באמצע המדבר.

לכן, לא מפתיע שטיול קרוואנים הפך לטרנד הלוהט בתיירות הישראלית ואנשים רבים חושקים בקרוואן פרטי משלהם, שיוכל לעמוד ולחכות לרגע המתאים והספונטני בו ניתן יהיה לארוז מזוודה, לעלות על הקרוואן ולהתחיל בטיול. אז לפני שאתם מחפשים מקום שמציע קרוואן למכירה, הנה חמישה דברים חשובים שיש לקחת בחשבון לפני שאתם רוכשים קרוואן:

  1. גודל – קרוואן בסיסי מסוגל לאכלס בין 2-4 אנשים. לכן, אם התכנון הוא טיול משפחתי והמשפחה שלכם כוללת יותר מ4 נפשות, או אם סתם בא לכם מקום אקסטרה, עליכם לבחור בקרוואן משפחתי שמאכלס בין 5-7 נפשות.
  2. קרוואן נגרר או קרוואן נייד? אמנם קרוואן על כל סוגיו יכול לאכלס משפר נפשות רב יחסית, אך במהלך הנסיעה חל איסור להסיע אנשים בחלל המגורים של הקרוואן ולכן יש לקחת בחשבון את מספר המושבים בקבינה או ברכב. קבינה של קרוואן מכילה, בדרך כלל, שלושה מקומות ישיבה. בקרוואן נגרר, מקומות הישיבה תלויים במספר המושבים ברכב, שבדרך כלל נע בין 5-6 מקומות ולעיתים יותר. כמו כן, אם תבחרו בקרוואן נגרר יש לוודא כמובן שרכבכם מתאים לכך, שיש לכם וו גרירה תקנית ולוודא מה משקל הגרירה המותר.
  3. ניתן לחשוב שלינה בקרוואן מספקת תנאי לינה בסיסיים בלבד, בניגוד לבית מלון או צימר. אך היום חלה התפתחות משמעותית ויש קרוואנים שמספקים תנאים שלא היו מביישים מלון בוטיק טוב בתל אביב. והמחיר? בהתאם.
  4. חניה – לפני שאתם רוכשים קרוואן תכננו איפה תחנו אותו כאשר העדיפות היא לחניה מקורה, משום שחניה בתנאי חוץ עלולה לפגוע בקרוואן.
  5. אחרי שבחרתם את הקרוואן המושלם עבורכם, תעשו סקר ותשאלו אנשים בעלי קרוואן זהה או דומה על החוויה שלהם, האם הם מרוצים מהקנייה, האם היו להם בעיות עם הקרוואן ומה הן ועוד. לדבר עם אנשים בעלי ניסיון זו הדרך הטובה ביותר לקבל מידע אמין ויקדם אתכם צעד נוסף לקראת רכישה מושכלת ומוצלחת.

לסיכום, אם חפצה נפשכם בקרוואן משלכם, חישבו טוב לפני הקנייה בדיוק מה הצרכים שלכם – לאיזה סוג טיולים תרצו את הקרוואן, כמה אנשים יהיה בטיול בדרך כלל, אילו תנאים הייתם רוצים לקבל בקרוואן, איפה תוכלו למקם אותו כשאתם לא מטיילים ועוד. לאחר מכן, חפשו את הקרוואן שיוכל לענות על צרכים אלו. המון בהצלחה!

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
מתנות
מתנות לעובדים לראש השנה 2020

תקופת החגים לפנינו וכולם עסוקים בהיערכות – ניקיונות, בישולים, תכנונים וגם התמודדות עם סגר אפשרי לאורך החגים. השנה האחרונה הייתה

חנות בגדים
3 כללים ללבישת טוקסידו

גברים רבים לא יודעים שכדי להגיע לאירוע בלבוש רשמי הם יצטרכו להשקיע קצת זמן ומחשבה כדי להגיע לתלבושת המושלמת. לרוב