מה לעשות אם שכחתם את הדרכון שלכם בבית

למרות שניסיתם להתארגן בצורה הכי טובה שיש לקראת החופשה שלכם בחו"ל, בסופו של דבר שכחתם את הדרכון בבית? תנשמו, אתם לא היחידים שזה קרה להם, והיום יש מה לעשות בנידון. 

כל הדרכים להתמודד עם הבעיה

לכל הדעות, לשכוח את הדרכון בבית כשנוסעים לחו"ל זו צרה צרורה. ראשית, בדרך כלל יש משהו מלחיץ בטיסות, כי יש התרגשות גדולה וצריך גם להגיע בזמן. שנית, אתם פשוט לא יכולים לצאת מהארץ ללא דרכון, שכן זה לא מהמקרים שבהם יש תחליף לתעודה הזאת ורישיון הנהיגה, לדוגמא, לא יעזור. לכן ברור מדוע כל מי שמגיע לנתב"ג ומגלה שאין לו דרכון, לפני הכול, נלחץ. עם זאת, כדאי לדעת שהיום כבר יש מה לעשות בנידון, כך שאין סיבה אמיתית לדאוג. האופציה הראשונה היא להוציא דרכון ישירות בשדה התעופה, אם כי הבעיה היא כאן זה המחיר הגבוה. ברוב המקרים יגבו מכם סכומים מופקעים על הוצאת דרכון בשדה ולכן טבעי שתחפשו פתרון אחר. האופציה השנייה היא לדאוג שהדרכון יגיע אליכם, והאמת היא, שגם את זה יש איך לעשות בימינו בצורה יעילה.

מזוודה ודרכון

איך הדרכון יגיע אליכם לשדה התעופה מהבית?

חשבתם לרגע שבאמצע הלילה עליכם להתקשר לאחד מהילדים כדי שיקום, יחפש את הדרכון שלכם ויקפיץ לכם אותו? אם כך, כדאי שתדעו שאפשר גם אחרת! תוכלו להתקשר אל חברת מוניות לנתב"ג ופשוט לבקש ממנה את השירות. אומנם יהיה מי שיצטרך לתת לנהג המונית את הדרכון, אך את הדרך כולה הדרכון יעשה עם הנהג ולכן אין ספק שזו אפשרות נוחה ביותר. האופציה השנייה היא לפנות אל חברת שליחויות בת"א ולהזמין ממנה שירות כזה. בשני המקרים אתם תיהנו מנוחות גדולה ביותר, שכן אומנם תחכו במתח עד שהדרכון יגיע אליכם, אך לפחות תוכלו לעשות זאת כשאתם שותים משקה קר בשדה התעופה.

כמה עולים שירותי שליחויות כאלה?

כמובן שהדרך הכי טובה שיש לחסוך בהוצאות כאלה היא פשוט לזכור לצאת מהבית עם הדרכון כשאתם נוסעים לנתב"ג, אך טעויות לפעמים קורות. לכן טבעי שתרצו לדעת כמה הולכת לעלות לכם הטעות הזאת ובוודאי תשמחו לשמוע שתמיד שירותי הסעות ושליחויות לנתב"ג יהיו זולים יותר לעומת האופציה של הוצאת דרכון חדש בנתב"ג ברגע האחרון. מצד שני, ולמרות שזה יותר זול לשלוח לעצמכם את הדרכון בדרך כלשהי לשדה, טבעי גם שתרצו לבחור את האפשרות הזולה יותר. לכן כדאי לכם פשוט לדבר עם מספר חברות שמציעות שירותי מוניות לנתב"ג ועם מספר חברות של שליחויות. כל חברה כזאת תיתן לכם כבר בטלפון הצעת מחיר מהירה, תוכלו להשוות ולבחור את האפשרות הכי זולה. כמובן שאם אתם זקוקים לשירות הזה באמצע הלילה כנראה שתשלמו עליו יותר, אך כשאין ברירה פשוט אין ברירה.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כללי

זו לא בושה לבקש עזרה

גברים אשר חווים מתופעה של אימפוטנציה ובעיות בהחזקת הזקפה לאורך זמן חשים בושה רבה ולא מטפלים בבעיה.

יש ניסור בטון ראשית
כללי

ניסור בטון – האם יש כזה דבר?

בטון זה לכאורה אחד מהחומרים הכי חזקים שאנחנו עושים בהם שימוש בבנייה ולכן נשאלת השאלה – האם אפשר לנסר אותו? לשנות את העיצוב שלו?

זוג בים
נותני שרות

טיפול זוגי

רוב האנשים מעידים על כך שאחד מהדברים הכי חשובים שיש להם בחיים זו הזוגיות.