נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

תיקון הליכון בתקופת הקורונה

מתקן ספורט

בתקופת הקורונה בה חדרי כושר נסגרים, נפתחים ונסגרים מחדש אנחנו כבר פחות יכולים להרשות לעצמנו להסתמך על חדרי הכושר שיהיו זמינים בשבילנו באופן קבוע.

רבים מאיתנו בוחרים לעשות פעילות גופנית בבית או בחוץ כתחליף לפעילות בחדרי הכושר.

אחד ממתקני הכושר הפופולאריים הינו ההליכון, וזה מובן בהחלט בשל החשיבות הבריאותית של ריצה.

במאמר נרחיב על הליכונים, תקלות שונות ודרכי ההתמודדות איתן.

 

הליכון VO2

אחת החברות הפופולאריות המייצרות הליכונים הינה חברת VO2. ההליכונים שמייצרת החברה מבוססים על נוסחה מתמטית המודדת את נפח החמצן המקסימלי ששואף אדם בעת ביצוע פעילות גופנית אינטנסיבית, ולפי מידע זה מדרגת ציון כושר אישי. ההליכונים של החברה נחשבים לאמינים וחזקים במיוחד כאשר תקלות בהליכונים אלו הינם דבר נדיר.

 

הליכונים מומלצים של VO2

VO2 מייצרת הליכונים מסוגים שונים ומגוונים, לרבות הליכון GO45 שנחשב להליכון פשוט ולא מסיבי, מעוצב היטב ונוח לשינוע. להליכון תצוגת נתונים רחבה לרבות נתוני זמן ריצה, דופק, מרחק וקצב שריפת קלוריות. משטח ההליכה קצר יחסית ולכן יתכן ודגם זה לא יתאים לגבוהים מבנינו – אך החברה מייצרת עוד דגמים גדולים יותר המתאימים לארוכי רגליים.

 

תקלה בהליכון VO2 – במה היא שונה מתקלה בהליכון אחר?

לא כל טכנאי הליכונים יוכל לתקן תקנה המתרחשת בהליכון VO2, שכן להליכונים אלו טכנולוגיה מתקדמת ביותר הדורשת טיפול מקצועי ועדין. מסיבה זו חשוב לבחור טכנאי המתמחה בתיקון הליכוני VO2 בעל וותק והמלצות.

 

מה לעשות כאשר מגלים תקלה בהליכון VO2?

בכל זיהוי של חריגות כלשהי בתקינות ההליכון כדאי מאוד לפנות באופן מיידי לטכנאי המתמחה בהליכוני VO2. סימפטומים לתקלות כאלה יכולים להיות ריח גומי שרוף, רעשים מוזרים, רצועה שלא רצה באופן חלק, חשמל סטטי ועוד. חשוב לדעת כי תקלה שנראית קטנה עלולה להחמיר עם הזמן, ובמידה ונתקלתם בתקלה מוטב ליצור קשר בהקדם האפשרי עם טכנאי ולא להתעכב עם זה מכיוון שסביר שהתקלה תחמיר והתיקון יהיה יקר עוד יותר.

בנוסף, וודאו שהטכנאי שמתקן את ההליכון שלכם מחליף לחלקים מקוריים בלבד ולא משתמש בתחליפים זולים של חברות אחרות. כל מוצר מעדיף את הרכיבים של המותג שלו והליכוני VO2 לא יוצאים מכלל זה.

 

היכן ניתן למצוא טכנאי לתיקון הליכון VO2?

אחת החברות המתמחות בתיקון מכשירי כושר, כולל תיקון הליכוני VO2 היא חברת טרדמיל. החברה נוסדה בשנת 2005, ומאז סיפקה שירותי תיקון מכשירי כושר עבור גופים גדולים – ממשלתיים ופרטיים כאחד. טרדמיל מתגאה בצוות טכנאים מקצועי בעל ניסיון ארוך שנים בתיקון מכשירי כושר השומר על סטנדרטים הגבוהים ככל האפשר.

אם יש לכם תקלה בהליכון VO2, טרדמיל היא החברה אליה מומלץ לפנות שכן החברה מתמחה בתיקון הליכוני VO2 ומקפידה להחליף לרכיבים מקוריים בלבד למען חוויית ספורט איכותית ובטיחותית.

 

אישה רצה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
קרטונים
מה הם פתרונות אריזה?

פתרונות אריזה יכולים לפגוש אותנו בהרבה מאוד מקומות. בין אם מדובר על איזה של ציוד לשליחה מעבר לים, אריזת מוצרים

מנורה
חשמל מרוח – אנרגיה מרוח

כיום עם התפתחות המדע והטכנולוגיה, למד העולם לייצר אנרגיה וחשמל ממגוון של חומרים טבעיים ובלתי מתכלים כמו חשמל משמש, אנרגיית

רצפת בטון
מה צריך בשביל לנסר רצפת בטון

תהליכי ניסור בטון יכולים לשמש לצרכים רבים, שונים ומגוונים. ישנם מקרים בהם נעשה שימוש בתהליכים אלו עבור ניסור עמודי בטון,

במות הרמה
מה תפקידן של במות ההרמה

במות הרמה הן אחד הכלים הפופולריים והשימושיים עבור עבודות בגובה. הן משמשות למגוון רחב של עבודות – תיקונים, שיפוצים, גיזום,