נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 דרכים לעבודה עם בטון מלוטש

איש עבודה

בשנים האחרונות אנחנו רואים שלא מעט אנשים בוחרים באופציה של ליטוש בטון כאשר הם חושבים של שיפוץ מסוג כזה או אחר. לכן אפשר להבין מדוע גם אתם תוהים האם האופציה הזאת תהיה נכונה עבורכם וכדאי שתדעו: יש כמה דרכים לעבוד עם בטון מלוטש וכדאי להכיר את התחום הזה קצת יותר לעומק לפני שיוצאים לדרך.

 

יציקת בטון מוחלק

אחת משיטות העבודה הכי טובות ומקובלות שיש בימינו בכל מה שקשור לבטון מלוטש, היא למעשה ליצור בטון מוחלק מדויק. רק אחרי שחולפים בין 10 ל 14 יום מרגע היציקה מתחילים למעשה את שלב הליטוש וכאן יש שתי אפשרויות: ליטוש על יבש או ליטוש על מים. על מנת שניתן יהיה לבחור את האופציה הטובה ביותר צריך כמובן לבדוק את המקום, את מצב הבטון וגם לדבר עם אנשי המקצוע המומחים כדי שימליצו על האופציה הנכונה ביותר. כל מקרה נבדק לגופו שכן יש מצבים שבהם עדיף יהיה לבצע את הליטוש על יבש ואילו במקרים אחרים האופציה הרטובה תהיה מוצלחת יותר.

 

חשיפת הבטון

בשלב הבא שיטת העבודה תכלול את חשיפת הבטון. למעשה כאן צריך לחשוף את כל האגרגטים והכול עד שהלקוח, או האדריכל שמגיע למקום מטעמו, יאשר את המצב. לאחר מכן תתבצע מריחה של ציפוי מקשיח לשכבה העליונה ובשלב הבא שוב יהיה צורך לחכות עד שהחומר יתייבש.

 

בטון מלוטש – מוצר איכותי שלא כדאי לוותר עליו

בטון מלוטש הפך בשנים האחרונות, ולא במקרה, להיות המוצר הטוב ביותר עבור רצפות בטון מוחלקות. לכן זה לא משנה אם אתם מחפשים את שיטת העבודה ואת הפתרון הטוב ביותר עבור דירה פרטית, עבור מסעדה או אפילו עבור מפעלים בגדלים כאלה ואחרים, שכן בטון מלוטש זו אופציה שתמיד כדאי לקחת בחשבון. תהליך העבודה אינו מאוד מורכב והתוצאה מרהיבה, כך שאם עדיין יש לכם דילמות, כדאי שתדעו: זה יכול להיות פתרון נפלא גם אצלכם.

 

האם זו עבודה שעולה הרבה?

כדאי לדעת שהיום יש אופציה ליהנות מעבודה של בטון מלוטש גם בתקציב יחסית נמוך. לכן כדאי שתבדקו את האפשרות הזאת, כי לא תמיד אם נשקיע פי שניים זה אומר שהעבודה תיראה יותר יפה או שתצאו יותר מרוצים. מה שכן, רגע לפני שאתם בוחרים את האופציה הכי זולה שיש בתחום הזה, חשוב לבדוק מה בדיוק כוללת העבודה. כמו כן, כדאי לדעת שאת אותה עבודה של ליטוש בטון כל חברה מקצועית תוכל לעשות עבורכם במחירים שונים. לכן, אם חשבתם לרגע לבחור את אנשי המקצוע הראשונים שעליהם שמעתם דבר או שניים, דעו שלא תמיד זה כדאי. למען האמת, בין אם אתם חושבים על ליטוש בטון ובין אם אתם חושבים על עבודת שיפוצים אחרים, נסו לברר מראש כמה זה יכול לעלות וכך תימנעו מהוצאה גדולה מידי.

קיר
קיר
אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
קרטונים
מה הם פתרונות אריזה?

פתרונות אריזה יכולים לפגוש אותנו בהרבה מאוד מקומות. בין אם מדובר על איזה של ציוד לשליחה מעבר לים, אריזת מוצרים

מנורה
חשמל מרוח – אנרגיה מרוח

כיום עם התפתחות המדע והטכנולוגיה, למד העולם לייצר אנרגיה וחשמל ממגוון של חומרים טבעיים ובלתי מתכלים כמו חשמל משמש, אנרגיית

רצפת בטון
מה צריך בשביל לנסר רצפת בטון

תהליכי ניסור בטון יכולים לשמש לצרכים רבים, שונים ומגוונים. ישנם מקרים בהם נעשה שימוש בתהליכים אלו עבור ניסור עמודי בטון,

במות הרמה
מה תפקידן של במות ההרמה

במות הרמה הן אחד הכלים הפופולריים והשימושיים עבור עבודות בגובה. הן משמשות למגוון רחב של עבודות – תיקונים, שיפוצים, גיזום,