נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 כללים ללבישת טוקסידו

חנות בגדים

גברים רבים לא יודעים שכדי להגיע לאירוע בלבוש רשמי הם יצטרכו להשקיע קצת זמן ומחשבה כדי להגיע לתלבושת המושלמת.

לרוב החיפושים נגמרים בחליפה רגילה או בטוקסידו, כאשר לכל אחד מהם יש את חוקי הלבישה שלו.

במאמר הקרוב נציג בפניכם 3 כללים ללבישת טוקסידו, כך שתוכלו להגיע לאירוע לא רק יפים אלא גם נכונים.

אז קדימה, בואו נתחיל ונראה איך עושים את זה כמו שצריך!

 

למה דווקא טוקסידו?

טוקסידו הוא לבוש רשמי שמביא איתו טקסיות וכבוד למעמד שבו אתם עומדים. טוקסידו יילבש בדרך כלל לאירועים מכובדים כמו חתונה, אירועים עסקיים חשובים, ערבי גאלה ועוד, והוא מפגין רשמיות כראוי למעמדים מהסוג הזה. הטוקסידו הוא בחירה מושלמת עבור מי שרוצה לשמור על המראה המכובד והרשמי, וכדי ללבוש אותו בצורה הנכונה תצטרכו להקפיד כאן על כמה דברים חשובים.

 

3 כללים ללבישת טוקסידו

אז בראש ובראשונה חשוב לדעת שבניגוד לחליפה רגילה בזמן לבישת טוקסידו יש פחות אפשרות לגמישות בבחירת צבע החולצה המכופתרת שמתחת לג'קט. בזמן לבישת טוקסידו החולצה המכופתרת תהיה בצבע לבן, וכדי לא לצאת מגוחכים – כדאי מאוד להקפיד על הכלל החשוב הזה.

 

ועוד בנושא הגמישות

אם דיברנו על חוסר גמישות בבחירת הצבע של החולצה המכופתרת, חשוב גם לדעת שקיים חוסר גמישות מבחינת הג'קט. בזמן שבחליפה רגילה תוכלו להוריד את הג'קט ולהישאר עם החולצה המכופתרת בלבד, לבישת טוקסידו בצורה הרשמית שלה לא מאפשרת הורדת הג'קט בשום שלב של הערב. הורדת הג'קט תעיד על הורדת הרשמיות והטקסיות, ואם כבר לבשתם טוקסידו כנראה שיש לכך סיבה מאוד ברורה, ולכן הישארו גם אתם עם הג'ט לאורך האירוע כולו.

 

הרגליים שלכם הם חלק בלתי נפרד מהלוק הכללי

בזמן לבישת טוקסידו אסור לשכוח מהחלקים האחרים של הגוף, וחשוב לזכור שגם הרגליים שלכם הם חלק מהמופע. ומה זה בעצם אומר? באירוע שתלכו אליו סביר שתמצאו את עצמכם יושבים ליד שולחן בשלב כזה או אחר, ומכנסי הטוקסידו יגיעו למצב שהם מעט מתקפלים. לבישת טוקסידו בצורה רשמית מקפידה שחלקי הרגל לא יחשפו, ולכן בזמן לבישת טוקסידו הקפידו על גריבת גרביים לבנים שאורכם יהיה מעל גובה הקרסול.

 

וואו, זה הרבה לזכור

אז קודם כל תוכלו להיעזר במדריך הזה בכל רגע שבו תצטרכו אותו על מנת להיזכר בכללים ללבישת טוקסידו, ולא תצטרכו להתמודד עם העניין בעצמכם. אבל בכל מקרה, כשתגיעו לחנות מקצועית של בגדים לגברים תקבלו בדרך כלל את ההסברים המלאים על הלוק הכללי ועל מה כדאי להקפיד בזמן לבישת טוקסידו וחליפות בכלל.

בנוסף, חנויות מקצועיות לבגדי גברים יציעו גם אביזרים משלימים כך שלא תצטרכו להסתבך עם חיפוש שלהם במקומות אחרים. לכן, מומלץ מראש ללכת לקנות בחנויות אלו ולצאת ממנה עם כל מה שאתם צריכים כדי ללבוש טוקסידו כהלכה.

 

איש לבוש חגיגי

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
מתנות
מתנות לעובדים לראש השנה 2020

תקופת החגים לפנינו וכולם עסוקים בהיערכות – ניקיונות, בישולים, תכנונים וגם התמודדות עם סגר אפשרי לאורך החגים. השנה האחרונה הייתה