נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 שימושים למדבקות שם גם בבית

מדבקות הביתה

מדבקות שם כבר תקופה ארוכה מככבות בעולם האירועים. היכרות בין אנשים, סדר בציוד, סימון בגדים ופריטים ומה לא. עכשיו הגיע הזמן להיכנס למרחב הפרטי ביותר שלנו – לבית. המקום בו לפעמים אפשר ללכת לאיבוד במקרר וללבוש את הבגדים של האחרים. הנה כל השימושים הנפוצים ביותר למדבקות שם במרחב הבית שלכם.

 

סדר לפעוטות

בראש ובראשונה, בואו נדבר על סדר עם הקטנטנים. בבתים בהם יש יותר מתינוק אחד, כל מאוד להתבלבל בין המוצצים, בקבוקי שתייה וחלב וכל אלו יכולים לגרום לכאוס הגייני ובעיקר לחוסר נחת בקרב ההורים. מדבקות שם יוצרות סדר וארגון בכל הנוגע לציוד ולפריטי הפעוטות ומאפשרים להורים לראות קצה אור של סדר במנהרה של בלגן.

 

חינוך לילדים

בכל משפחה האחים רבים ביניהם על בגדים, צעצועים ובגדול – כל מה שהם יכולים לריב עליו. בהסתכלות פסיכולוגית אלו לא ריבים, אלא למידה של גבולות והצבת גבולות בתוך  המערכת התת משפחית – האחאית. מדבקות שם יכולות לאפשר להורים ללמד את הילדים והילדות מהו רכוש, מה משותף ומה אישי, איך לחלוק ואיך מחזירים.

מדבקות שם מאפשרות סימון של פריטים אלו, החל משם פרטי ועד לכותרת משותף; ולתת לאחים ואחיות את היכולת להציב גבולות וללמד את עצמם את מערכת החוקים האישית שלהם לגבי הפריטים שלהם.

 

מקרר ומקפיא

מי מאיתנו לא ראה את אמא מקפאיה 7 ארוחות מסודרות להמשך השבוע? מדבקות שם מאפשרות להורה ולילדים לסדר ביחד את המקרר ולסמן את הארוחות המשותפות, ארוחות לבית הספר ואפילו להדביקן במקרר במדפים כדי לסמן אזור לכל ילד, מבוגר ולסדר אותו באופן כללי. מדבקות שם הן שימושיות במיוחד כאשר לאחד מבני המשפחה יש אלרגיה (חס וחלילה), ויש צורך להבדיל את האוכל שלו באופן הברור ביותר כדי למנוע התפתחות של תגובות אלרגיות.

 

בוידעם

הבוידעם הוא כמו קפסולת זמן למשפחות רבות. מאחסנים בו את כל הפריטים שעבר זמנם אך לא עבר ערכם הסנטימנטלי. מדבקות שם, ואפילו כאלו עם תמונת בן המשפחה; יוצרות סדר חדש בבוידעם, סימון נעים יותר לארגזים ופריטים ומקלות על איתור החפצים והפריטים השונים. גם במקומות האחסון העמוקים ביותר של הבית צריך למצוא שיטה לסמן ולסדר את הפריטים בצורה נעימה ונגישה.

 

מדבקות שם לבית

מדבקות שם הן פריט כל כך שימושי ונגיש. כבר מזמן חצינו את מרחב האירועים וההתקהלויות הגדולות. מדבקת שם יכולה בקלות להבדיל פריט אחד מרעהו ולאפשר לנו להתמצא בצורה הנוחה ביוֳ בכל מרחב בין ל הפריטים. מדבקות שם לבית, כמו בעולם הגדול, ניתנות ליישום בכל מרחב אפשרי: בלוגיסטיקה של הציוד הביתי, בסידור המזון, הפריטים והצעצועים ואפילו בהיבט החינוכי. מדבקות שם הן פריט ורסטילי שאופן השימוש בו נתון לגמרי בידי המשתמש. השתמשו בהן בחוכמה!

מדבקות הביתה

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה
כריות נוי ראשית
כריות נוי – כיצד לבחור?

רבים טוענים כי יופי הוא בעיני המתבונן. אך האמת היא כי יופי הוא דבר הרבה יותר אובייקטיבי ממה שאנשים מוכנים