נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

6 דברים בסיסיים שכל אחד צריך לעשות בעמוד האינסטגרם שלו

ניהול עמוד אינסטגרם

עמוד האינסטגרם הפך בשנים האחרונות לכרטיס הביקור הלא רשמי שלנו, אבל לכזה שכולם מסתכלים בו. אינסטגרם אומנם מרגישה כמו פלטפורמה פשוטה לתפעול, שכוללת בעיקר העלאת תמונות, אך למעשה מדובר על הרבה יותר מזה. רוצים עמוד אינסטגרם עם יותר עוקבים וטראפיק גבוה? הנה 6 דברים בסיסיים שאתם צריכים לעשות בעמוד האינסטגרם שלכם. 

 

סידור הפיד

הדבר הכי בסיסי בכל עמוד אינסטגרם הוא הפיד שלו. כשאדם מסוים נכנס אל עמוד אינסטגרם כזה או אחר, הדבר שהכי יבלוט בעין שלו יהיה הפיד של אותו עמוד, שיורכב מהפוסטים השונים שהועלו אל העמוד. ישנם כמה דברים שחשוב לדעת בנוגע לסידור פיד. קודם כל, חשוב שהפיד שלכם יהיה מלא ולא דל. בנוסף, חשוב לשמור על האסתטיקה של הפיד, כמו שמבצעת סוכנות דיגיטל עבור לקוחות שונים. פיד אסתטי יכיל תמונות ופוסטים בצורה שנוחה לעין ולא יוצרת בלבול ואי-סדר עבור הגולש.

ניהול עמוד אינסטגרם

ביו עדכני ומושך

חלק קטן אבל משמעותי בעמוד האינסטגרם הוא הביו. הביו יכול להיות כל דבר שתרצו – משפט מצחיק ושנון, שורה אינפורמטיבית או קישור לאתר חיצוני. ביו הוא אחד מהדברים הראשונים ששמים לב אליהם בעמוד אינסטגרם, כך שלמרות שמדובר בשורה אחת קטנה, חשוב להשקיע מחשבה בה. תוכלו להתייעץ עם סוכנות דיגיטל שעיסוקה הוא ניהול עמוד אינסטגרם בין היתר בנוגע לביו שלכם.

 

לא להזניח את הסטורי והרילס

בעבר היה אפשר להעלות פוסטים בלבד לאינסטגרם, שכללו תמונות, תיוג ומלל בפוסט. עם התפתחות האינסטגרם ושאר הרשתות החברתיות, נוספו פיצ'רים נוספים עבור כל עמוד אינסטגרם, כמו סטורי ורילס. הפיצ'רים האלו מאפשרים לעמוד שלכם להיות אטרקטיבי יותר, כך שחשוב מאוד לא להזניח אותם.

ניהול עמוד אינסטגרם

היילייטס מעניינים

בין תמונת הפרופיל והביו שלכם לבין הפיד שמורכב מהפוסטים השונים שהעליתם, אפשר למצוא את ההיילייטס שלכם. אלו בעצם קטעים נבחרים מהסטורי שהעליתם במרוצת השנים והחלטתם לאגד תחת כותרת מסוימת. למעשה, זה עוד סוג מסוים של תוכן שאינסטגרם מאפשרת לכם להעלות לעמוד שלכם. קצת מחשבה על נושאים מתאימים ויישום תאפשר לכם לשפר בצורה משמעותית את האטרקטיביות של חשבון האינסטגרם שלכם.

 

הפעלות לעוקבים

ככל שתהיו פעילים יותר אל מול העוקבים שלכם, כך אתם עשויים לשמר אותם בצורה טובה יותר. להפעיל את העוקבים ולגרום להם להיות חלק מהפעילות שלכם זה דבר חיובי ומומלץ. באמצעות הפעלות שונות, כמו שאלות ותשובות למשל בסטורי, אתם יכולים לשמור על קשר טוב ביניכם לבין העוקבים שלכם.

 

הגרלות שוות

מנהלים עמוד עסקי באינסטגרם? יש לכם אפשרות להגריל מוצרים או שירותים מסוימים בין הלקוחות. הוספת תנאים להגרלות האלו, כמו שיתוף פוסט, שיתוף סטורי, תיוג חברים או הוספת עוקב, יכולה להטיס את הפופולאריות של העמוד שלכם.

ניהול עמוד אינסטגרם

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא דיגיטל
מה זה CTR
מה זה CTR?

בשיווק דיגיטלי אנחנו מייחסים חשיבות גבוהה למונח CTR, שמשמעותו היא Click Through Rate, או בעברית שיעור הקלקות. שיווק דיגיטלי הוא

מסך
איפה לאחסן אתרים ושרתים?

אחסון של אתרים ושרתים הוא דבר הכרחי בכל מחשב, הוא בעצם תשתית בסיסית בשביל שיוכלו לגלוש באתר האינטרנט ולהשתמש בו