נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

7 טיפים חשובים לפני בחירת עורך דין לענייני משפחה

7 טיפים חשובים לפני בחירת עורך דין לענייני משפחה

אם אם עומדים לפני הליך גירושין, אחד הדברים הכי חשובים הוא לבחור בצורה נכונה עורך דין לענייני המשפחה. על כף המאזניים מוטלות שאלות כבדות משקל, ולא הייתם רוצים שההכרעה שבית המשפט יקבל תהיה נגד הדעה שלכם. כאן נעזור לכם להבין איך לבחור עורך דין לענייני משפחה.

 

התמחות בתחום

הדבר הראשון שצריך שיהיה אצל עורך דין משפחה הוא כמובן התמחות עמוקה בתחום. דיני משפחה מהווים את אחד מהתחומים המורכבים ביותר בעולם המשפט, ועורך הדין שלכם צריך להיות כזה שדיני משפחה הם תחום ההתמחות המרכזית שלו, ולא רק ענף שהוא מתעסק בו על הדרך.

 

חיבור אישי

אחד הדברים הכי חשובים בבחירה של עורך הדין הוא החיבור האישי, והדבר הזה נכון שבעתיים בדיני משפחה. עוד לפני הקריטריונים המקצועיים, עליכם לראות שלעורך הדין יש אוזן קשבת עבורכם ושאתם מרגישים בטוחים כאשר העתיד שלכם תלוי במידה לא מבוטלת בעורך הדין.

 

אי תלות

החשיבות של אי תלות נכונה לא רק לדיני משפחה אלא לכל ייצוג של עורך דין. עליכם לוודא שלעורך הדין אין שום תלות, לא בצד השני ולא במי שמייצג את הצד השני. האינטרס היחיד שצריך להיות לעורך הדין הוא להוציא אתכם כאשר ידכם על העליונה, בדגש על הדברים שעליהם אתם לא רוצים להתפשר.

 

הצלחה בתיקים קודמים

בתחום דיני המשפחה יש ניואנסים רבים שמתחדשים מיום ליום. מדובר על תחום שבכל רגע נתון עלולים להיווצר בו תקדימים חדשים, ולכן חשוב לבדוק מהי רמת ההצלחה של עורך הדין שלכם בתיקים קודמים כדי להבין האם יש סיכוי שגם אתכם הוא יצליח להוציא בצורה טובה.

 

המלצות

עוד דבר שחשוב לעשות לפני הדיון בדיני משפחה הוא לאסוף המלצות על עורך הדין. המלצות זוהי הדרך הטובה ביותר שלכם לדעת שאתם נותנים אמון באיש מקצוע שיוכל להוציא אתכם בצורה טובה מהמצב אליו נקלעתם.

 

יכולת הגעה לפשרות

אחד הדברים שמייחדים דיני משפחה על פני מקרים אחרים בעולם המשפט, הוא העובדה שברוב המקרים המטרה של שני הצדדים היא זהה. גם אם הדרך למימוש שונה, שני הצדדים רוצים את טובת הילדים, כך שחשוב שלעורך הדין שלכם תהיה את היכולת להגיע לפשרות עם הצד השני.

 

מחיר

הדבר האחרון שחשוב לבדוק הוא מה המחיר שעורך הדין גובה על הייצוג שלכם בתיק. שיטת התמחור משתנה מעורך דין לעורך דין, מה שאומר שאתם צריכים לוודא שתוכלו לעמוד בשכר הטרחה שעורך הדין דורש.

 

לסיכום

עורך דין לענייני משפחה הוא הדבר החשוב ביותר בעת דיון בתיקים מהסוג הזה. לעורך הדין הולכת להיות השפעה מרחיקת לכת על הדיון, ולאור החשיבות הרבה שיש לדיון הזה אסור לכם להקל ראש בבחירה שלו. כאן קיבלתם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור עורך דין לענייני משפחה בצורה טובה.

חשובים לפני בחירת עורך דין לענייני משפחה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עריכת דין
פורום רופאים
איך לתבוע גופים רפואיים?

בנוף שירותי הבריאות המורכב של היום, אנשים מוצאים את עצמם מדי פעם במצבים שבהם הם עשויים להצטרך לשקול צעדים משפטיים