מה ילדים לומדים ממשחק בבובות ברבי

אין ספק שמשחקים מסוגים שונים יכולים להשפיע לטובה על הילדים של כולנו, בין אם מדובר על בנים ובין אם מדובר על בנות. אחד מהמשחקים הכי נפוצים ומוכרים בעולם כולו הוא כמובן משחק בבובות ברבי, אך האם עצרתם פעם לשאול את עצמכם מה באמת הילדים לומדים כשהם משחקים בבובות האלה?

 

התמודדות טובה יותר עם מצבי לחץ שונים

לא אחת קורה שילדים מרגישים לחץ מסיבות כאלה ואחרות או הן נאלצים להתמודד עם טראומות שקרו להם. כתוצאה מכך הרבה ילדים הופכים להיות שקטים יותר ופחות פעילים ומשולבים בחברה, מה שמשנה מאוד כאשר הם משחקים בבובות. יש כאן עניין של יצירתיות, אחריות כלפי הבובה והאנשה שלה. לכן ברבי היא הרבה מעבר לבובה עם פנים יפות, כי יש ילדים שהבובה הזאת ממש משנה להם את החיים לטובה.

 

יצירתיות חסרת גבולות

עוד דבר מדהים שהילדים של כולנו לומדים כשהם משחקים בבובות שונות כמו ברבי, זה להיות יצירתיים. אומנם הכול התחיל מבובה בלונידית אחת, אך היום ניתן לרכוש אינספור סוגים של ברבי כאשר לכל אחת מהן מקצוע אחר ותחום עניין שונו. הילדים, שמשחקים עם הבובות גם משחקי תפקידים שונים, לומדים על תקשורת ועל יצירתיות, על אחריות כלפי הבובה ועוד. לכן ברור מדוע הם נהנים כל כך מהמשחק הזה, מה גם שהיום ניתן למצוא גם ברבי בצבעים שונים, עם תסרוקות מגוונות ועוד. בנוסף, יש כאן תשומת לב שניתנת לנושא האסתטיקה, כי יש סוגים שונים של ברבי שאפשר להלביש, לסרק ואפילו לענוד לה תכשיטים.

 

איפה אפשר לקנות היום ברבי במחירים טובים?

אין ספק שברבי זו בובה שהמחירים שלה גבוהים יותר לעומת בובות אחרות והסיבה העיקרית לכך היא העובדה שיש לה מוניטין. למעשה, מדובר על בובה שהוצגה לראשונה בשנת 1959 ומאז המעמד שלה בעולם רק הלך וגדל, כך שטבעי שהמחירים שלה יהיו גבוהים יותר לעומת מחירי בובות אחרות. עם זאת, בוודאי תשמחו לדעת שגם בתחום הזה יש אפשרות למצוא מידי פעם מבצעים טובים, כך שאם נדמה לכם שהבן או הבת שלכם יכולים ליהנות ממשחק כזה – אל תוותרו על רכישת ברבי אחת או שתיים. מה שכן, רצוי לבדוק שאתם מבצעים את הרכישה הזאת במקום שהמחירים בו נוחים, כי בסופו של דבר, אם תעשו השוואה קצרה, תוכלו לחסוך לא מעט. שווה לבדוק את העניין הזה וגם לראות האם יש לכם אפשרות לקנות את בובת הברבי הרצויה אונליין. יש לכך כמה סיבות טובות, כמו לדוגמה: העובדה שאונליין תשלמו פחות וגם תיהנו מנוחות גדולה יותר. המחירים באינטרנט כמעט תמיד יהיו זולים יותר וכל בובת ברבי שתיקנו כך תגיע אליכם עם שליח חייכן ומהיר, אז למה לדחות את העניין?

ילדה משחקת עם בובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram