נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

שיטות בתחום הדפסת חוברות

מכונה

צריכים להדפיס חוברות?

יש מגוון סוגים של חוברות למטרות שונות – חוברות לימוד, עלוני פרסומת, חוברות ממותגות או חוברות שהן אלבום תמונות.

עליכם לחשוב על סגנון החוברת בה אתם מעוניינים ועיצובה, כדי להגיע מוכנים בעת שתפנו לחברת ההדפסה.

נפרט כאן על הסוגים השונים, כדי לעזור לכם לבחור את זה שמתאים לכם במיוחד.

 

סוגי חוברות

יש שלל סוגי חוברות, ובכל סוג שתבחרו תוכלו להתאים מאפיינים שונים בהתאם לצורך שלכם. תוכלו לבחור את צבע ההדפסה, עובי הנייר או גודל הדפים. ניקח לדוגמה את היצע החוברות שמציעה חברת גיל פרינט. מדובר בחברה ותיקה ביותר, בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בתחום ההדפסה. החברה מציעה שירותים שונים בתחום, אחריות מלאה על כל הדפסה וצוות מיומן ומקצועי.

 

חוברת כריכת סיכות

מדובר בסוג הנפוץ ביותר בהדפסת חוברות. סוג זה מתאים למגוון של חוברות, כמו חוברות מידע, תפריטים למסעדה, עיתונים או מגזינים. בסוג זה, מה שמחבר בין דפי החוברת זה סיכות המושחלות במרכז הקיפול. לאחר שהנייר מקופל הוא מהודק בסיכות. החיסרון של סוג זה הוא כי היא מסוגלת להכיל מספר מצומצם של עמודים, כיוון שהסיכות לא יחזיקו מעמד במספר גדול. במידה ואתם בוחרים עובי נייר קטן יחסית, תוכלו להכניס לחוברת כריכת סיכות עד 70-80 עמודים.

 

חוברת בהדבקה חמה

הכריכה בחוברת מסוג זה מתבצעת על ידי הדבקה הדפים הפנימיים בדבק חם לעטיפה. העטיפה הינה קשיחה והדפים הפנימיים של החוברת הם דקים יותר. סוג זה נפוץ במיוחד בספרי לימוד או קריאה, כיוון שמתאים לחוברות בעלות מספר דפים גדול. חוברת זו פופולרית בגלל העמידות שמאפשר הכריכה הקשה, שניצבת לצד מחירה הזול יחסית, כיוון ששיטת ההדבקה הינה פשוטה. כמו כן, המראה המבריק, שדומה למראה של ספר רגיל, מוסיף ליתרונות שלה.

 

חוברת כריכת ספירלה

בחוברת ספירלה, קיימים חורים בדפים, אשר דרכם עובר סליל ספירלה שמאגד את כל הדפים יחדיו לחוברת. תוכלו לבחור את סוג, צבע וגודל סלילי הספירלה בהתאם לצורך שלכם. בסוג זה ניתן לבחור בין כריכה שקופה, שהינה נפוצה במיוחד, לבין כריכת קרטון קשיחה. בשביל להדפיס אותה נדרש מינימום של לפחות 20 דפים. יתרון משמעותי של סוג זה הוא שניתן להוסיף ולהוריד דפים גם לאחר שנכרכה, בגלל הספירלות.

 

חוברת כריכה קשה

זוהי חוברת שהיא למעשה בעלת מראה של ספר. הכריכה הקשה מתאימה לחוברות שתהיו מעוניינים שיישמרו לטווח ארוך, כך שהכריכה תשמור על עמידותן. תוכלו לעצב את הכריכה כרצונכם, ולהוסיף עיטורים והשבחות שונות, כדי לשוות לה מראה יותר איכותי ויוקרתי.

 

לסיכום

אם אתם מעוניינים בהדפסת חוברות, חשבו מראש על סגנון החוברת והעמידות הנדרשת בעבורה. אנו ממליצים לכם לפנות לחברת גיל פרינט בנושא, הם יוכלו לעזור לכם ולספק שירות מקצועי ונעים.

 

 

דפים מודפסים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לייף סטייל
בילוי בחיק הטבע
איך ליהנות מבילוי בחיק הטבע

רוצים לקחת את הילדים ולהכיר להם דרך הרגליים את ארץ ישראל היפה? מעוניינים לעשות את האירוע שלכם בחיק הטבע אך חוששים מהחום הכבד?

איש עם קובע
כובעי ניו ארה במחיר הזול ברשת

מעוניינים לבצע רכישה של המותג הכובעים המוביל בעולם? ובכן,באמצעות אתר הצרכנות הגדול בישראל קרי אונליין תוכלו לבצע רכישה של כובעי ניו ארה במחיר הזול ביותר ברשת.