נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מיתוג העסק באמצעות ריהוט משרדי וחדשני

שולחן עבודה

עיצוב לצורך מיתוג מחדש של העסק, או לצורך ריהוט עסק חדש, הוא תהליך מלא הנאה, התרגשות ויצירה.

הוא גם תהליך שיש בו הזדמנות לבחור סגנון עיצובי שיעביר ללקוחות שלכם מסר לגבי אופי העסק, החוויה שאתם רוצים להעביר להם והאווירה שאתם רוצים ליצור.

אז מהם הכללים לעיצוב עסק מלא אופי וערך בעזרת ריהוט משרדי?

 

בחירת קו עיצובי מתאים לעסק שלכם

בחירת ריהוט משרדי לעסק אינה שיקול פרקטי בלבד.

נכון – צריך שהלקוחות יוכלו לשבת בנוחות והריהוט ימלא את ייעודו כפריט שימושי, אבל ריהוט משרדי לעסק יכול לתת לכם הרבה יותר מזה.

הוא יכול לחזק את המיתוג של העסק, לדבר בשפה שקהל היעד שלכם מתחבר אליה ולגרום ללקוחות שלכם להרגיש שאתם יודעים בדיוק מה טוב בשבילם.

נשמע קצת גרנדיוזי, אבל כל נושא העיצוב בעסק נודע בתחום המיתוג והחיבור עם קהל היעד הנכון.

 

התייחסות לקהל היעד באמצעות הריהוט

 אם קהל היעד שלכם הוא למשל ילדים, חשוב שהעסק שלכם יהיה מעוצב בצבעוניות מושכת וקלילה, עם איורים ועיטורים מתאימים לעולמם של ילדים. הריהוט שתבחרו צריך להתאים גם הוא לגובה וגודל של ילדים. העיצוב צריך להתחשב בכך שילדים אוהבים להתרוצץ ולשחק, כך שיהיה מספיק מקום גם לפעילויות כאלה.

מנגד, אם העסק שלכם מעניק שירותים ומוצרים מתחום הפנאי, או הטיפוח לנשים בוגרות, ייתכן שתרצו להציב כיסאות ושולחנות נוחים, אולי גם ספות, שיאפשרו ללקוחות שלכם להתרווח, לשבת בנוחות, אולי עם כוס קפה ולשוחח אחת עם השניה כחלק מהחוויה.

לעומת זאת, אם יהעסק שלכם צריך לשדר חדשנות ועדכניות, למשל אם העסק מיועד לאנשים צעירים, או עוסק בתחומים הקשורים לחדשנות וטכנולוגיה וגם אם העסק שלכם צריך לשדר רצינות ואמינות, ריהוט משרדי חדשני עשוי להיות בדיוק המענה שיעזור לכם לשדר את המסרים האלה בדיוק.

במילים אחרות – העיצוב של העסק מכוון את הלקוחות שלכם לסוג השירות שאתם מעניקים ומתאים את עצמו לקהל היעד, כך שיהיה לקהל היעד שלכם נעים להגיע ולהישאר.

 

שיקולים בבחירת ריהוט משרדי למיתוג העסק

ריהוט משרדי חדשני לעסק מעוצב בדרך כלל מתוך חשיבה על נוחות ופרקטיות.

הרעיון הוא שריהוט כזה יוכל לשרת אתכם לטווח ארוך, בצורה אפקטיבית ונעימה לכל מטרה.

בנוסף, ריהוט משרדי חדשני בדרך כלל מעוצב בסגנון על – זמני שמתאים לכל תקופה ולכן מהווה השקעה לטווח ארוך – אם הוא איכותי, לא תצטרכו להחליף אותו למשך כמה שנים טובות.

לבסוף – ריהוט משרדי חדשני מתאים כמעט לכל סוג של עסק – מרפאות, מספרות, משרדים, בנקים ועוד.

 

לסיכום

הנראות של העסק היא אלמנט חשוב ביצירת קשר חיובי ונכון עם הלקוחות. בחירה נכונה של ריהוט לעסק שלכם תסייע לכם לא רק בחיסכון, נוחות ויעילות, אלא גם תיצור עבורכם את האווירה הרצויה, תשדר ללקוחות שאתם משדרים על הגל שלהם ותגרום להם לרצות לחזור אליכם שוב ושוב.

כיסאות ושולחנות
כיסאות ושולחנות
אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא דיגיטל
מה זה CTR
מה זה CTR?

בשיווק דיגיטלי אנחנו מייחסים חשיבות גבוהה למונח CTR, שמשמעותו היא Click Through Rate, או בעברית שיעור הקלקות. שיווק דיגיטלי הוא

מסך
איפה לאחסן אתרים ושרתים?

אחסון של אתרים ושרתים הוא דבר הכרחי בכל מחשב, הוא בעצם תשתית בסיסית בשביל שיוכלו לגלוש באתר האינטרנט ולהשתמש בו