נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

משכנתא למוגבלים – טיפים למסורבי משכנתא

מד תשלומים

המציאות של מדינת ישראל 2020 לא מותירה ברירה אלא לקחת משכנתא עבור קניית דירה.

זוגות צעירים רבים מוצאים את עצמם משקיעים את מיטב החסכונות שלהם על מנת להוכיח לבנק שהם מסוגלים לעמוד בעמלות והריביות הגבוהות כדי לקחת משכנתא, ונכנסים ללופ אין סופי של תשלומים שמלווים אותם לאורך מרבית החיים שלהם.

אולם לא כל הזוגות מגיעים למצב הזה, ורבים מהם מקבלים סירוב מהבנק עבור המשכנתא אותה הם ביקשו.

אם אתם נמנים עם אותם האנשים, אל דאגה – זכרו שלכל בעיה יש גם פתרון.

לא יודעים מה לעשות במצב הזה? טוב שהגעתם למאמר שיסביר לכם הכל על משכנתא למוגבלים – טיפים למסורבי משכנתא.

 

הבנתם את הבעיה? חצי פתרון כבר מאחוריכם

כל פתרון של בעיה בחיים מתחיל קודם כל באיתור הבעיה והגורמים לה. מסורבי משכנתא מקבלים את ה"לא" על ידי הבנקים מסיבות שונות ומגוונות, נותרים בלי הכסף שבו הם רצו להשתמש ובעצם מתחילים לחשב מסלול מחדש על מנת להשיג את הכסף. השלב הראשון בפתרון הבעיה הוא לאתר אותה, ולהבין מדוע נכנסתם אל קטגוריית מסורבי משכנתא אצל הבנק שלכם. הבנתם את הבעיה? חצי ממנה מאחוריכם. כעת תוכלו להתרכז בחצי השני שלה – הפתרון המעשי.

 

משכנתא למוגבלים – טיפים למסורבי משכנתא

אם אתם מסורבי משכנתא יש עכשיו בידיים שלכם שתי אפשרויות לפעולה: האחת, כפי שציינו קודם, להבין מה הבעיה שגרמה לכם להיות מסורבי משכנתא ולעבוד קשה על מנת למצוא לה פתרון. השנייה – "לשחק" עם הבקשה שלכם למשכנתא ככה שהבנק יראה את הצורך האמיתי שלכם בה, ויבין שגם יש לכם איך לעמוד בהחזרים שלה. איך עושים את זה?

אם סכום המשכנתא שביקשתם עומד על X מסויים ומצאתם את עצמכם מסורבי משכנתא, תוכלו לנסות להוריד את סכום הבקשה. קיימות גם אפשרויות אחרות כמו לצרף ערב לבקשת המשכנתא שלכם, שיוכל להעיד את היכולת שלכם להחזיר אותה וכמובן לחתום על מסמך שיאשר שבמידה ולא תעמדו בה – הערב יהיה שם לרשותכם.

 

ייעוץ והכוונה – ממש לא עניין חריג

מסורבי משכנתא שמוצאים את עצמם ברגע נותרים ללא הכסף שאותו הם ביקשו ללוות מהבנק, עלולים לנטות לכיוון האפשרות של הרמת ידיים, אבל ככה הם בעצם נותרים קירחים מכל הכיוונים – גם בלי כספי ההלוואה וגם בלי מוטיבציה להמשך הניסיונות להשיג אותו. במקום לנקוט בדרך פעולה שכזאת, ייעוץ והכוונה מטעם יועצי משכנאות שמבינים דבר או שניים יכולים לעזור לכם מאוד.

 

איך יכול לעזור ייעוץ על ידי יועצי משכנתאות?

כמו שכל כל בעיה במערכת האינסטלציה בבית שלכם תזמינו אינסטלטור, ועל כל בעיה במתגי התאורה תזמינו חשמלאי – כך גם בעיות בתחום המשכנתא יכולות להיפתר על ידי יועצי משכנתאות. עם הידע, הניסיון והכלים הנכונים – יועצי משכנתאות יכולים לעשות את ההבדל בין סיטואציה שבה תישארו מסורבי משכנתא לבין סיטואציה שבה תקבלו את כספי ההלוואה הדרושים לכם.

 

משכנתא אינפו – המקום שלכם לייעוץ משכנתאות

כדי שלא תצטרכו להתחיל לחפש בנרות אחר חברה שמספקת ייעוץ על ידי יועצי משכנתאות, החלטנו להמליץ לכם כאן על חברה שיודעת בדיוק מה היא עושה. חברת משכנתא אינפו היא חברה עם ניסיון עשיר בפתרון בעיות עבור מסורבי משכנתא וייעוץ משכנתאות כללי. בעלי המקצוע שעובדים בחברה שמחים לעמוד לרשות זוגות, יחידים ומשפחות שזקוקות לסיוע בדרך אל המשכנתא, ומבטיחה לנסות ולפתור כל בעיה הקשורה בתחום המשכנתאות שלכם. למידע לחצו משכנתא אינפו ותוכלו לברר כל שאלה שמעסיקה אתכם. שיהיה בהצלחה!

 

קניית דירה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא נדל"ן ופיננסים