נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

תשכחו כל מה שידעתם על עוקבים מזויפים לאינסטגרם, הם באמת עובדים!

לחצן עוקב

מומחים רבים בתחום רכישת העוקבים לאינסטגרם טוענים שעוקבים מזויפים יכולים להזיק לעמוד הפרופיל ואף להסרתו מהרשת, אך זה לא מדויק – קבלו הסבר מפורט!

 

האם עוקבים מזויפים עובדים באינסטגרם?

הדעות חלוקות לכאן ולכאן כאשר מדובר בעוקבים מזויפים. ישנם מומחים הטוענים שמכיוון שאלו עוקבים ללא חשבונות כלל או חשבונות פיקטיביים ולא פעילים הם יכולים להזיק לעמוד הפרופיל שלכם באינסטגרם. לעניות דעתם, אינסטגרם מזהה את הזיוף על פי האלגוריתם שלה כאשר אין אינטראקציה בין העוקבים לבינכם כמו לייקים, תגובות, שיתופים, צפיות בסטורי ועוד. הקיצוניים שבהם אף מחמירים וטוענים שכאשר אינסטגרם תגלה את הזיוף היא תסיר את החשבון שלכם מהרשת. בניגוד לכך, לדעת מומחים אחרים אלו הבלים. העוקבים המזויפים אותם קונים מוערכים רק לפי המספר ולא לפי האיכות ולכן הם יעילים ובטח שלא מזיקים. אך האם כדי לקנות עוקבים מזויפים כאשר אפשר לקנות עוקבים אמיתיים ואיכותיים?

 

קניית עוקבים

אם חשבתם איך לעלות עוקבים באינסטגרם בקלות ובמהירות תוכלו לעשות זאת באמצעות קנייה. ככל שתקנו יותר עוקבים, כך הסטורי, הסרטונים, התמונות או הפוסטים שלכם באינסטגרם יהיו יותר פופולריים וכך גם תשיגו יותר עוקבים טבעיים. ברגע שעוקב רואה שיש לכם אלפי עוקבים הוא יצטרף גם בנהירה להיות עוקבים שלכם. אך למען הסר ספק וכדי להיות בטוחים שהעוקבים יהיו פעילים חשוב גם לקנות לייקים ותגובות מחברה אמינה שתספק לכם עוקבים אמיתיים ואיכותיים. אך כיצד תדעו שאכן הרכישה שלכם מתבצעת בחברה אמינה?

 

כיצד תבחרו בחברה אמינה לקניית עוקבים?

בקליק אחד ניתן לשוטט באתרים השונים באינטרנט ולקרוא חוות דעת והמלצות על חברה אמינה ומקצועית למכירת עוקבים. עשו השוואת מחירים ובתחילה קנו חבילה של 500 עוקבים שהעלות שלה מינימלית ותראו לאן הדברים מתפתחים. נסו זאת גם ברכישה של עוקבים מזויפים והשוו את התוצאות. ייתכן ותיווכחו לדעת שאין קשר בין אם אלו עוקבים מזויפים או עוקבים אמיתיים שיקדמו את החשיפה שלכם. למרות זאת, אלו הגורסים שעוקבים מזויפים מזיקים מסתמכים על האלגוריתם של האינסטגרם שמנתח את רמת החשיפה שלכם באמצעות האינטראקציה של לייקים ותגובות. האם חבילה של עוקבים מזויפים המשולבת עם לייקים ותגובות תזוהה על ידי האלגוריתם של האינסטגרם? – לא בטוח!

 

להשיג עוקבים בדרך הקשה

על מנת להשיג עוקבים טבעיים תצטרכו לעבוד קשה יותר. ראשית התכנים שלכם צריכים להיות מקוריים, מעניינים, איכותיים, הומוריסטיים וחדשניים. שנית, תצטרכו להשקיע בכותרת המושכת את תשומת הלב של המשתמשים, להיעזר באפקטים ובפיצ'רים מתקדמים, לצלם סרטון לסטורי מזווית טובה ולשלב תאורה מתאימה. גם שעות העלאת התכנים חשובה. בדקו באלו שעות המשתמשים יותר פעילים באינסטגרם ורק אז העלו את התכנים. הקפידו על תדירות של 2-3 העלאות ביום בצורה מגוונת שתכלול שידורים חיים, סטורי, תמונות, סרטונים ופוסטים. תייגו אותם בהאשטגים פופולריים הקשורים לנושא ועוד.

 

אפליקציה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא דיגיטל
מה זה CTR
מה זה CTR?

בשיווק דיגיטלי אנחנו מייחסים חשיבות גבוהה למונח CTR, שמשמעותו היא Click Through Rate, או בעברית שיעור הקלקות. שיווק דיגיטלי הוא

מסך
איפה לאחסן אתרים ושרתים?

אחסון של אתרים ושרתים הוא דבר הכרחי בכל מחשב, הוא בעצם תשתית בסיסית בשביל שיוכלו לגלוש באתר האינטרנט ולהשתמש בו