נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מוצרים שכדאי להכיר לפני לידה

תינוק שנולד

לפני הלידה יש לעיתים קרובות תחושה של חוסר ביטחון. חוסר הביטחון הזה הוא ברובו לא מבוסס, ונובע מחוסר הידע בנוגע למה צופן בחובו העתיד. לא ניתן להעלים את חוסר הביטחון, אך ניתן לצמצם אותו משמעותית בעזרת היערכות נבונה ללידה. יש מגוון של מוצרים אשר יסייעו להיערכות טובה ללידה, שכדאי מאוד להכיר. במאמר זה נפרט על חלקם.

 

משאבת חלב אם

רוב האימהות בישראל מתחזקות קריירה לצד האימהות. לחזור למקום העבודה לאחר הלידה זו משימה קשה מאוד. הניתוק מהתינוק, לאחר שביליתן איתו זמן ארוך כל כך הוא קשה רגשית, והצורך לחזור מהר לתפוקה הקודמת הוא על גבול הבלתי אפשרי. מכשיר נהדר שכדאי להכיר לפני הלידה שיכול לסייע לחזרה מהירה לשגרה, הוא משאבת הנקה. משאבה זו היא מכשיר שיאפשר לכן להפחית את הגודש בשד בכל זמן, גם כאשר אתם נמצאות עם התינוק והוא פשוט לא רעב. עבור האם העובדת. משאבת הנקה מאפשרת להמשיך ולתת לתינוק את התזונה הטובה ביותר, ועדיין להמשיך בחיי הקריירה. ניתן לשאוב את החלב מתי שתצטרכו, ולתת אותו לתינוק ביום הבא על ידי האב, או המטפלת אשר עמה הוא נשאר.

 

אוניברסיטה לתינוקות

פיתוח החשיבה של התינוק לאחר הלידה היא אחת מהמשימות החשובות ביותר של ההורים. הגירויים המחשבתיים בגיל הינקות, הם בעלי השפעה אדירה על היכולת השכלית של התינוק כאשר הוא יגדל. אוניברסיטה לתינוקות היא מעין מובייל גדול, המכיל מספר בובות וצעצועים התלויים מעל ראש התינוק. צעצועים אלו מאפשרים לתינוק לפתח קואורדינציה, ותיאום בין היד לעין, להעריך מרחקים בצורה נכונה, ולשפר את יכולת מיקוד המבט שלו. מדובר במוצר שמאפשר לכם כהורים להניח את התינוק לבד למספר דקות, ולתת לעצמכם הזדמנות להתרענן.

 

רובוט שואב ושוטף

לאחר הלידה, לעיתים קרובות אין כמעט זמן לשמירה על ניקיון הבית. כדאי מאוד להכיר לפני הלידה מוצרים אשר יוכלו להפוך את תחזוקת הבית לעניין פשוט וקל יותר. שמירה על ניקיון של הבית לאחר לידה היא חשובה גם בשביל התינוק. התינוק נוטה להכניס לפיו כל דבר אשר הוא יכול, ולכן הוא חשוף למזהמים רבים יחסית. רובוט שואב ושוטף יוכל לסייע לכם לנקות את הבית, ולשמור על רמת תחזוקה גבוהה בלי להתאמץ. הרובוטים החדשים יחסית מסוגלים לקבל הוראות לנקות חדר ספציפי, לעבור עליו ראשית כשואבי אבק, ולאחר מכן להעביר סמרטוט לניקיון מושלם.

 

טיטולים רב פעמיים

טיטולים רב פעמיים הם מוצר אשר חשוב מאוד לשקול לעשות בו שימוש. יש להם שני יתרונות מרכזיים על טיטולים רגילים. קודם כל, הם ידידותיים לסביבה. טיטולים רגילים אינם מתכלים זמן רב, ובכמויות האדירות אשר צורך מהם כל תינוק ישראלי הם זיהום סביבתי של ממש. שנית, טיטולים רב פעמיים הם חסכוניים יותר, ומאפשרים שימוש חוזר לאחר כביסה.

הורים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לייף סטייל
מכונה
שיטות בתחום הדפסת חוברות

צריכים להדפיס חוברות? יש מגוון סוגים של חוברות למטרות שונות – חוברות לימוד, עלוני פרסומת, חוברות ממותגות או חוברות שהן

בילוי בחיק הטבע
איך ליהנות מבילוי בחיק הטבע

רוצים לקחת את הילדים ולהכיר להם דרך הרגליים את ארץ ישראל היפה? מעוניינים לעשות את האירוע שלכם בחיק הטבע אך חוששים מהחום הכבד?

איש עם קובע
כובעי ניו ארה במחיר הזול ברשת

מעוניינים לבצע רכישה של המותג הכובעים המוביל בעולם? ובכן,באמצעות אתר הצרכנות הגדול בישראל קרי אונליין תוכלו לבצע רכישה של כובעי ניו ארה במחיר הזול ביותר ברשת.